Великі концерти в Франківську. Кого чекати?

Ви уже встигли побувати на концерті улюбленого виконавця цього року? Якщо ні, то в цій статті від frankivsk-trend.in.ua підібрані найактуальніші виступи відомих гуртів, виконавців та музикантів, які відбуватимуться найближчим часом. Отож, ловіть найсвіжіші концерти!

Скрипаль-віртуоз

26 січня можна очікувати грандіозний музичний концерт, в якому головну участь братиме відомий на всю Україну скрипаль-віртуоз, Олександр Божик. Гру скрипаля супроводжуватиме потужний рок-оркестр. Музичне шоу з виступом віртуоза, навіть, було занесене в «Книгу Рекордів України»! Це дійство має зацікавити не тільки поціновувачів класики, але й любителів поп-музики. Адже на концерті звучатимуть відомі світові хіти та саундтреки до фільмів. 

Симфонічний QUEEN в Івано-Франківську

Цього року в Івано-Франківськ приїде симфонічний оркестр GosOrchestra, який підкорить франківську публіку легендарними хітами британської групи QUEEN. Уже 29-го січня в обласній філармонії Івано-Франківська можна очікувати виступу талановитих музикантів. Серед творів, які звучатимуть того вечора, будуть такі хіти групи в аранжуванні: «We are the Champions» , «We will rock you» , «Who wants to live forever» і легендарна «Bohemian Rhapsody». 

Для шанувальників української культури

концерт

До уваги любителів українського фольклору і народної музики: 9-го лютого в музеї Мистецтв Прикарпаття відбудеться сольний виступ українського активіста з розвитку культурного опору та мистецтва, Тараса Компаніченка, який також є лідером групи «Хорея Козацька». На концерті лунатимуть українські твори у виконанні бандури. 

Скрябін з оркестром

13-го лютого можна очікувати приїзд гурту Скрябін в Івано-Франківськ. Гурт виступатиме у супроводі оркестру. 

Уже пройшло п’ять років від тоді, як обірвалось життя лідера гурту, Андрія Кузьменка. Але гурт продовжує існувати і виконувати незабутні пісні музиканта. Цього разу відомі пісні гурту звучатимуть у нестандартному виконані, а солістом буде Юрій Юрченко. Присутні зможуть почути не тільки незабутні хіти, але й побачити історії з життя Андрія Кузьменка, які будуть зображенні на екрані. 
ДахаБраха і нова музика

А ви чули про ДрахуБраху? Так. Ви мали чути пісні колективу, як саундтрек до відомого серіалу «Фарго», який був випущений американцями. Колектив талановитих музикантів заслуговує справжньої похвали за свою творчість. Адже ще ніхто так не представляв український фольклор у сучасному виконанні. Музика ДрахаБраха – це щось нове не тільки на українській сцені, але й на світовій арені. 
Виступ колективу відбудеться 23-го лютого в Івано-Франківську. 

Бумбокс з новим альбомом 27-го лютого очікуйте відомий музичний гурт Бумбокс в Івано-Франківську. 
Гурт продовжує тішити своїх шанувальників потужними хітами. І цього разу з нагоди всеукраїнського туру, вони завітають й до нашого міста та презентуватимуть тут свій новий альбом «Таємний код». 
Можете спланувати свій візит хоча б на один із концертів, щоб потішити себе приємною музикою до кінця зими!

Comments

.,.,.,.