Хрестик на ювелірному шнурку: стильно та недорого

Спочатку хрестики носили на ланцюжках із того ж дорогоцінного металу. Але сьогодні індустрія прикрас зайшла набагато далі. Відмінною заміною ланцюжка став ювелірний шнурок. Це виріб з шовку, шкіри або каучуку, який може носитися як підвіскою, так і самостійно. На сайті ювелірної компанії Золотий Вік можна побачити, як виглядають подібні прикраси. Вони відносно недорого коштують та ідеально підходять для молоді.

 • З якого матеріалу вибрати ювелірний шнурок

Існує три основні матеріали, з яких виготовляють ювелірні шнурки:

 • шовк;
 • шкіра;
 • каучуку.

У кожного з них свої плюси та мінуси. Наприклад, шовкові шнурки дешево стоять і приємні до тіла. Їх часто купують для дітей. На жаль, згодом шовк починає ворситися і втрачає привабливий вигляд. Шкіряні вироби виглядають стильно та молодіжно. Особливо добре вони поєднуються із золотими прикрасами. Єдине слабке місце шкіри – необхідність у ретельному догляді, інакше матеріал деформується та втрачає еластичність. Шнурки з каучуку більш практичні, хоч і бояться вологи та високих температур. Їх головні переваги:

 • еластичність – на матеріалі не залишається слідів навіть від важких підвісок;
 • м’якість та приємні тактильні відчуття від носіння;
 • гіпоалергенність – такі вироби абсолютно безпечні.

У мережі магазинів Золотий Вік каучукові шнурки мають особливий попит. Їх нерідко купують навіть дітям, що говорить про високу якість саме такого виду ювелірних виробів.

4 поради, як купити вдалий ювелірний шнурок для хрестика

На українському ринку ювелірних прикрас представлений великий вибір шнурків для хрестика: ці вироби можуть бути каучуковими та шкіряними, із вставками із дорогоцінних металів та без. Який вибрати для себе чи на подарунок? Ділимося порадами:

 1. Насамперед визначтеся з матеріалом. Не тільки почитайте в інтернеті про властивості кожного, але й помацайте їх, тактильні відчуття відіграють важливу роль.
 2. Дізнайтеся точний розмір. Зі шнурка не можна видалити зайві ланки, тому потрібно правильно визначити довжину. Для цього вимірюйте заздалегідь шию рулеткою або сантиметром.
 3. Перевірте стан застібки. Недоброякісні виробники економлять на цьому елементі, і замочок може виявитися незручним або таким, що важко відкрити.
 4. Попросіть показати сертифікат. У шнурку є дорогоцінні матеріали, в якості яких вам необхідно переконатися.

Рекомендуємо купувати ювелірні хрестики та шнурки до них тільки в офіційних магазинах, які мають відповідну репутацію і готові докладно розповісти про всі свої товари. В Україні таким може похвалитися мережа Золотий Вік.

Comments

.,.,.,.