Волонтерська діяльність: франківська блогерка малює картини, а виручені кошти відправляє на ЗСУ

Чимало людей долучилося до волонтерської діяльності з початком повномасштабного вторгнення росії на територію України. 24 лютого 2022 року ми прокинулися з жахом, розпачем і вірою в ЗСУ. Хлопці боронили наші східні кордони, і як правила дорожнього руху писані, вчилися керувати війною в крові.

Проте ми знаємо, що після кожної ночі настає світанок. З ним прокидається розуміння та жорстока реалія того, що нам навіть не могло би приснитися тієї ночі. Той ранок для кожного українця розпочався не з філіжанки кави. Аналіз думок був у межах «Що робити далі? Як допомогти? І чому це трапилося?» , але навіть на це часу не знайшлося.

Ті, хто скидали з себе ковдру того ранку, проходили два етапи: аналіз і дія. Дехто в зубах тримаючи військовий квиток і паспорт, оббивали пороги військкоматів, а дехто дзвонив знайомим і родичам за кордон, щоб ті організувалися та не питали «Як ти там?».

Волонтери були завжди та не тільки вісім років війни. Просто основна маса імперативу душ прокинулися саме того безжалісного ранку. Мислення свідоме, жаль в очах, пошук контактів, організацій, знайомих і небайдужих. Найголовнішим питанням для волонтерів була логістика. Хтось займався пошуком коштів на різні потреби, інші ж займалися координацією ймовірних доставок, а хтось просто збирав продукти, що готувати їсти, розповідає сайт frankivsk-trend.

Ірина Симчич малює картини, щоб допомогти нашим захисникам

Ірина Симчич – інстаблогерка, аудиторія якої складає 103 тисячі людей.  Спочатку дівчина розміщувала в себе в історіях реквізити для збору коштів на амуніцію. Проте згодом вирішила влаштувати аукціон власних картин. Таку ідею підкинула Ірині її підписниця. Насправді, блогерка закінчила художню школу та має неабиякий хист до малювання. Зізналася також у тому, що ніколи б не продавала своїх картин, якщо б не війна. Останні 5 років дівчина взагалі не малювала, проте біль надихнув повернутися до цієї справи.

Картини придбали люди із України, Стокгольму та Нідерландів. З чотирьох робіт Ірини вдалося виручити 20 тисяч гривень.

Проте дівчина не збирається зупинятися на цьому, тому готує нову серію з 10 картин. Також блогерка розповіла про те, що зараз не робить жодної реклами у своєму Інстаграмі, оскільки морально не готова до цього. Дівчина хоче допомагати Збройним Силам України, бути корисною для Батьківщини та наближувати її до перемоги.  

Comments

.,.,.,.