Тренди ремонту квартир

Як має виглядати сучасна і модна, справді стильна квартира? Ремонт – це складний і багатогранний процес, але зі спеціалістами NSDgroup він пройде максимально легко і комфортно. Про всі тренди жителі Івано-Франківська дізнаються більше, а щось візьмуть на замітку.

Правильне планування та тренди

Крім правильного та ретельного вибору матеріалів обробки, а також самих меблів, потрібні й інші моменти. Йдеться про освітлення, скління, поєднання декількох деталей в єдину гармонійну картину. А як же тренди? Ось кілька яскравих деталей, які дедалі частіше використовують під час ремонту квартир.

 1. Панорамні вікна. У квартирі це виглядає незвично, але привабливо. Це багато освітлення, а також зорове збільшення площі. Додати акцентів допоможуть великі рослини та аксесуари у золоті чи меді.
 2. Керамічний паркет із імітацією деревини. Він зробить інтер’єр кухні, ванної кімнати затишнішим. Це технологічне рішення.
 3. У стилі лофт часто використовували акцентні стіни із цегли. Але це тренд вийшов далеко за межі цього стилю. Популярним також є мікс різних стилів.
 4. Відкрите планування – це найкраще, що можна вигадати для любителів свободи. Менше стін — більше простору. Мова йде про приєднання до загальної зони кухні, коридору, лоджії, наприклад.
 5. Технології розумного будинку. Це тренд, який набуває з кожним роком лише дедалі більшої популярності. Вже на момент ремонту варто продумати функції розумного будинку, передбачити все необхідне для цієї мети.

Ремонт квартири в Івано-Франківську під ключ

Кому довірити ремонт квартири? Адже цей процес займає багато часу та витрат. Завжди потрібно дивитися насамперед на виконані проекти. Наприклад, фахівці «NSDgroup» виконали понад 2400 проектів, компанія гарантує:

 • безкоштовний виїзд майстра на місце;
 • допомогу у ремонті команди з кваліфікованих спеціалістів;
 • економію до 20% на закупівлі матеріалів;
 • дотримання термінів;
 • поетапну оплату. Замовник не повинен хвилюватися за свої гроші, особливо якщо оплата відбувається за кошторисом. Що це означає? Насамперед впевненість у кожній витраченій гривні;
 • до замовника прикріплюється особистий виконроб. Це зручно, адже фахівець своєї справи завжди перебуває на зв’язку. Якщо виникають запитання, завжди можна їх поставити;
 • окрім якісного наповнення, не можна забувати і про дизайн. Компанія підходить до цього питання індивідуально, адже має у команді дизайнерів із багаторічним досвідом роботи.

Починаючи ремонт, питань справді багато. Це і розрахунок вартості, контроль процесу, дизайн-проект. А умови сплати? Терміни, якість? Коли можна розпочати? Перелік питань справді величезний, адже йдеться про вашу квартиру. Фахівці «NSDgroup» на все дадуть відповідь, а також допоможуть замовити якісний ремонт квартири.

Comments

.,.,.,.