Влад Дебрянський – випускник музичного коледжу в Берклі

Влад Дебрянський є відомим американським музикантом українського походження. Він – засновник Американської музичної академії в Києві. 20 років тому Влад Дебрянський виїхав з України в США. Повідомляє “Frankivsk-trend“.

Життя на Франківщині та шлях до американської слави

Влад Дебрянський народився 3 січня 1972 року у місті Калуш Івано-Франківської області. З самого дитинства хлопчик зростав у творчій родині. Його батько Михайло Дебрянський працював театральним актором, мати – зубним лікарем.

Влад Дебрянський закінчив школу в Калуші. Після неї вирішив поступати до Львівського політехнічного університету, який він закінчив з золотою медаллю. З дитинства Влад захоплювався джазом та класичною музикою. Ще в юності він був членом гуртів: «Клуб шанувальників чаю», «Fortе» та «Loony Pelen», з якими активно записував пісні. Разом з популярним гуртом «Скрябін» брав участь в німецькому фестивалі «Дні незалежності Берліну».

Музична кар’єра Влада Дебрянського

На початку 90-х американське видання «New-York Time» написало статтю про успіхи Влада. На нього звернули увагу представники музичної академії в Берклі, які запросили талановитого хлопця навчатися в США. 

Дебрянський

Однак, дорогу в Америку музикант мав оплатити самостійно. Для цього потрібно було 700 доларів, на той час просто космічна сума. Влад Дебрянський збирав гроші по всі своїх друзях і знайомих.

В 1994 році він почав вивчати джаз у музичному коледжі в Берклі. Згодом переїхав в Нью-Йорк, де навчався разом з Міком Штерном та Джоном Аберкромбі. 1995 рік був дуже важким для музиканта, він опинився у мегаполісі без жодних коштів для існування, ночував на вулиці, перебивався випадковими підробітками.

За словами Влада Дебрянського, в той період в нього навіть виникали думки про суїцид. Однак, він розумів, що з ситуації є лише два виходи: померти або боротися далі. На щастя, музикант вибрав другий варіант.

Влад Дебрянський з часом зрозумів, що в Нью-Йорку ніхто нікого не чекає, адже це місто мільйонник, де кожен намагається досягнути успіху. Вперше він дізнався, що таке конкуренція, навчаючись в коледжі в Берклі. Адже в свої 22 роки він був успішним музикантом в Україні, тоді як США 16-річні юнаки грали джаз як справжні професіонали. Завдяки цьому Влад Дебрянський отримав велику травму та усвідомив, що він жив в закритому світі і не розумів, що таке конкуренція.

Доля усміхнулася українцю. Касету з його піснями помітили менеджери і вже незабаром музикант підписав контракт з відомими лейблами Blue Note Records та GRP Records. Через деякий час Влад Дебрянський підписав контракт з Orpheus Music, з яким він працював 10 років. Сьогодні українець є відомим в США композитором, який співпрацює з багатьма популярними зірками.

Comments

.,.,.,.