Водостічні системи Galeco – преміум продукт вже в Україні

Пропонуємо до уваги архітекторів, дизайнерів, будівельників та магазинів з продажу будівельних товарів лінійку преміум водостоків торгової марки Galeco. Це відома польська компанія з виробництва водостічних систем та комплектуючих. Водостічні системи Galeco ідеально поєднують у собі дизайнерське рішення та практичність з акцентом на довговічність.

Вони вдало вписуються в фасади котеджів та комерційної нерухомості, при цьому забезпечують ефективне відведення дощової води з покрівлі будівлі за рахунок глибокого інноваційного профілю водостоків. Це дозволяє забезпечити високу продуктивність водостічної системи, виключаючи при цьому переливання води через край ринви навіть при сильних осадках. Таким чином, водостоки Galeco, крім декоративної, мають практичну функцію – захищають фундамент та фасад будівлі від згубного впливу води.

Асортимент компанії Galeco

Залежно від конструкції та використовуваного матеріалу, водостоки Galeco бувають:

  • сталеві;
  • ПВХ (полівінілхлорид).

Розглянемо детальніше лінійку металевих водостоків:

  • STAL – класичні напівкруглі жолоби, тільки з більш глибоким профілем та характерним загинанням країв усередину. Для забезпечення стійкості до атмосферних опадів системи Galeco STAL виготовлені з антикорозійної сталі із захисним органічним покриттям. У комплекті постачання йде регулюючий кут (перші на ринку), що дозволяє отримати необхідний кут для монтажу ринв. Таке рішення дозволить заощадити час та гроші на виготовлення унікального кута.
  • STAL2 – інноваційні водостоки з квадратним глибоким профілем ринви, що підходить під різний стиль будівлі. Така форма ідеально поєднується з фасадом будинку, забезпечуючи високу продуктивність відведення води з покрівлі. Геометричний профіль ринви та водостічної труби із застосуванням декоративної планки та софіту забезпечить естетичний вигляд на будинках сучасного типу.
  • LUXOCYNK – стильні сріблясті жолоби з оцинкованою поверхнею, які мають всі характеристики сталевих водостоків STAL, особливо стійкість до корозії. Також комплектуються регулюючими кутами, які здешевлюють та прискорюють монтаж водостічної системи.

Які водостоки з ПВХ представлені в каталозі Galeco:

  • PVC – водостоки з міцного та негорючого матеріалу, стійкого до корозії, хімічних речовин, бактерій, що містяться у дощовій воді. Водостоки серії PVC відрізняються стійкістю до температурних перепадів, теплового розширення. Вони на 15% менше нагріваються за рахунок білої внутрішньої частини ринви. Водостоки мають захист “UV PROTECT”, який захищає виріб від знебарвлення при тривалому впливі сонячних променів. У комплекті також йде регульований кут.
  • PVC2 – дизайнерські жолоби квадратної форми виглядають дуже стильно і сьогодні просто у тренді. Вони мають широкий та глибокий профіль, що забезпечує максимальну ефективність роботи системи відведення води. Завдяки технології отримання ПВХ матеріалу – методу коекструзії, поверхня водостоків має підвищений блиск протягом тривалого часу.

Детальніше ознайомитися з унікальними рішеннями Galeco ви зможете на нашому сайті або відвідавши офіси представника польського бренду у Львові чи Києві.

Comments

.,.,.,.