«В житті було багато бруду»: про що розповідають треки гурту KALUSH?

Не так давно на платформі YouTube з’явилося нове відео на каналі «Зе інтерв’юер», де автор програми Анатолій Анатоліч взяв відверте інтерв’ю в засновника та соліста реп-гурту KALUSH Олега Псюка, повідомляє «frankivsk-trend».

Про що розповідають треки KALUSH? Як гурт дає собі раду під час карантину? З чим довелось зав’язати Олегу Псюку аби рухатися вперед? Чим фронтмен заробляв на життя до реперства? Як KALUSH реагує на критику?

Робота на карантині

Фронтмен гурту KALUSH зізнався, що насправді дуже скучає за концертами, які вони раніше давали. Але зараз, під час карантину, він намагається заробляти іншими способами. Зокрема, сьогодні має так звані «калими», працює менеджером на їхньому лейблі. Крім того, Олег встиг написати новий альбом за період карантину.

Навчання, заробіток, книги

Олег Псюк закінчив Львівський лісотехнічний університет. Він відверто говорить про те, що спеціальність йому не подобалася, тому здебільшого хлопець займався іншими справами. Під час навчання Олег почав перепродувати різноманітні товари, зокрема художні книги. Саме тоді він почав більше часу приділяти читанню. Але чи потрібно хіп-хоп артисту бути начитаним?

«Я думаю, так, – каже соліст гурту KALUSH, – це не табу. Можливо, це не головне, але це точно допомагає. Я точно впевнений, що воно допомагає як мінімум підібрати риму, навіть асонанс якийсь мінімальний. Все одно треба знати якісь слова не прості».

Деколи в римуванні Олегу допомагали навіть спеціальні додатки, якими від час від часу користувався. Але репер зазначає, що найкращі рими походять з розуму.

Чи варто все у житті пробувати?

Лідер гурту розповів, що раніше він вживав і продавав різні наркотики. Але повертатися до колишнього брудного способу життя хлопець аж ніяк не хоче, і нікому цього не рекомендує.

«Багато чого пробував в житті, і багато було всякого бруду. Але зараз я чистий повністю, залишив усе те. Якби я міг повернути час назад, то я б нічого не пробував. Воно просто краде твій час. Мені дуже не подобається таке речення: “в житті треба спробувати все”», – говорить Олег Псюк.

Крім того, репер зазначає, що великий вплив мало оточення, в якому він проводив свій час. Тому тепер він змінив коло спілкування, і багато чого переосмислив.

Реп потрібно розуміти?

«Я вважаю, що, в першу чергу, важлива музика. Якщо ти напишеш текст, який буде класний по тексту, але флоу буде так собі, то ніхто не буде розбирати текст, наскільки він там класний. Тому я, в першу чергу, думаю про флоу, але також вкладаюся в текст», – ділиться лідер гурту.

Як сприймає критику?

Раніше українське онлайн-медіа видання «Слух» писало про гурт KALUSH:

«У випадку з KALUSH буквально з першого треку було ясно, що гурту сказати нічого. Взагалі. При цьому майже в кожній наступній роботі вони читали на нібито важливі теми, зрозумілі кожному, але буквально не зрозумілі з їхніх текстів».

Олег пояснив, що на його думку такі слова писала не дуже компетентна людина, адже насправді треки гурту мають зміст. Він наголосив, що KALUSH говорить про антипропаганду нездорового способу життя. Найбільше цю тему гурт розкриває у своїх треках «Ти гониш» і «Тіпок».

«Я був би щасливим, якби хоча б одна людина, яка слухає мій реп, кинула все те нездорове, що її оточує. Це не те, що б моя місія, але це мене б надихало», – сказав репер.

За словами самого виконавця, критику він сприймає дуже позитивно, бо саме завдяки ній він може творити і розвиватися.

«Мене часто критикували. Я просто дуже творчо все робив. Наприклад, колись в нас були інтернет батли, і я міг записати трек, де посередині він обривається і починається діалог, потім далі трек. Тобто, всякі такі постановки, спектаклі. Це таке проявлення творчості. А мені суді писали: “так реп робити не можна, можна тільки читати”», – розповів Олег Псюк.

Рожевий капелюх

По суті на усіх кліпах, фотосесіях та концертах гурту KALUSH Олег Псюк вдягнений в рожевий капелюх. Чому виконавець вибрав саме такий образ? Олег пояснює, що це було не заплановано. Для зйомок кліпу «Не маринуй» вони на Секонд-хенді купилу рожеву панаму. Головний убір настільки сподобався Олегу, що він вирішив зніматися у нім постійно.

Трек «Гори» з alyona alyona

Ідея записати трек «Гори» з відомою українською реперкою alyona alyona виникла, перш за все, у KALUSH. Вони запропонували їй записати трек, на що виконавиця погодилася. Крім того, вдалося зняти кліп, в якому видно красиві карпатські вершини. Олег Псюк говорить, що трек розповідає про любов до Батьківщини, красу рідного краю і природи.  

Comments