Перелік українських компаній, що вийшли з ринку росії

Після широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України міф про «братні народи» був остаточно розвінчаний. Всі українці погіршили своє ставлення до нашого сусіда – не залишилися осторонь і компанії, які відмовилися від співпраці з російськими клієнтами. Багато хто з них зіткнувся зі значними фінансовими втратами, тому пропонуємо ознайомитися зі списком українських компаній, які через свою позицію втратили додатковий дохід і потребують вашої підтримки.

Freelancehunt. Це без перебільшення найпопулярніша українська фрілансерська біржа, на якій працює величезна кількість дизайнерів, копірайтерів, програмістів та інших IT-фахівців. Творці проекту зробили все можливе, щоб співпраця між фрілансерами та замовниками була безпечною, і жодна зі сторін не могла обдурити іншу.

Collaborator є рекламним сервісом, який використовується для пошуку рекламодавців. Цю біржу точно оцінять люди, які володіють сайтами та телеграм-каналами. Всі майданчики на сайті ретельно перевіряються – це робиться для того, щоб переконатися в наявності реального трафіку.

Ringostat. Сервіс надає маркетингові послуги. Спеціалізується переважно на IP-телефонії та консалтингу. Проект має статус офіційного партнера Google Analytics.

Zillya! Український антивірусний софт, який захищає комп’ютери та гаджети користувачів вже понад 13 років. Передбачено можливість вибору платного та безкоштовного програмного забезпечення, яке встановлюється на різні пристрої та може використовуватись корпоративними клієнтами.

Looqme. За допомогою цього сервісу можна відстежувати, наскільки хорошу репутацію має той чи інший бренд у медіапросторі. Він моніторить згадки компанії у ЗМІ, соцмережах та на сайтах з відгуками.

Binotel. У цій службі можна замовити віртуальний АТС, що дозволяє розподілити всі дзвінки на одну лінію між кількома менеджерами.

Serpstat. Про цей сервіс знає кожен SEO фахівець. З допомогою Serpstat ви можете скористатися різними послугами у вигляді:

  • Пошуку та аналізу ключових фраз, формування СЯ.
  • Аналізу семантичного ядра конкурентів.
  • Регулярної перевірки позицій у пошукових системах.
  • Перевірки відсотка спаму в тексті та кількості ключових слів.
  • Повного аудиту сайту та багато іншого.

Letyshops. У цьому сервісі кожен клієнт може розраховувати отримання кешбеку зі своїх покупок. Компанія співпрацює з великою кількістю магазинів, розташованих у різних країнах світу.

Djinni. Сервіс, який був створений в Україні та допомагає у пошуку IT-фахівців. Тут можна розмістити оголошення, вказавши свої навички та досвід роботи – при цьому ваші персональні та контактні дані будуть приховані.

eSputnik. Мета даного інструменту – зробити процес спілкування з клієнтами максимально простим. Для цього передбачено безліч маркетингових каналів у вигляді розсилки, sms, email, розсилки в месенджерах, push-повідомлень тощо.

Weblium. За допомогою цього сервісу кожен користувач матиме можливість швидко створити сайт на інтуїтивно зрозумілому конструкторі. Не має значення, чи є у вас досвід програмування – навіть за відсутності таких навичок запуск сайту з Weblium не стане проблемою.

Perfectum. Український IT-проект, що займається постачанням CRM та ERP для малого та середнього бізнесу. Можна замовити версію у «коробці» та хмарний варіант. Головна перевага – інтеграція системи з різними сервісами, такими як маркетплейси, платіжні системи, месенджери, соцмережі та багато іншого.

Terrasoft. Українська IT-компанія, що реалізує продукти Creatio – вони спрямовані на автоматизацію бізнес-процесів, що робить підприємницьку діяльність швидшою та ефективною.

KeyCRM. CRM-система, що призначена для інтернет-торгівлі. З її допомогою стає набагато легше та зручніше обробляти замовлення, вести облік товару. Можна додати будь-які джерела продажу.

InCust. Є багатофункціональним інструментом, який має безліч можливостей: дозволяє автоматично побудувати клієнтську базу, реєструвати продажі, взаємодіяти з клієнтами, налаштувати CRM і так далі.

Постер POS. Цей сервіс призначений для автоматизації ресторанного бізнесу. З його допомогою можна повністю контролювати роботу підприємства – йдеться про:

  • Відстеження закупівель, витрат.
  • Передачу замовлень на кухню.
  • Складання звітів.
  • Виконання багатьох інших функцій.

Megogo. Сервіс, який дозволяє прикрасити своє дозвілля та насолодитися переглядом великої колекції фільмів, серіалів, мультиків. Є офіційним онлайн кінотеатром.

Readdle. Компанія спеціалізується на створенні програм, призначених для оптимізації особистих та бізнес робочих процесів.

Netpeak Group. Маркетингова компанія, що надає послуги діджитал-маркетингу, онлайн-навчання, розробки мобільних додатків та проведення маркетингових конференцій.

УкрСклад. Йдеться про програму складського обліку – з її допомогою можна виписувати та друкувати договори, акти, доручення та багато інших документів.

Вищеописані проекти – це лише невелика частина від усіх компаній, які вирішили перестати співпрацювати з країною-окупантом. Завдання кожного з нас – надати їм максимальну підтримку та показати, що вони зробили правильне рішення, відмовившись від кривавих грошей.

Comments

.,.,.,.