Палац Потоцьких планують перетворити на конгрес-центр

Комплекс колишнього Палацу Потоцького з брамами хочуть перетворити на конгрес-центр, що розташований в центральній частині Івано-Франківська.

Таке рішення прийняли в Управлінні архітектури, дизайну та містобудівної діяльності. На сьогоднішній день місцеві посадовці уже ухвалили рішення щодо надання містобудівних умов з метою реставрації та переобладнання вище згаданого комплексу під конгрес-центр. Про це повідомляє Галичина, інформує Frankivsk-trend.

Замовником такого «перевтілення» виступило комунальне підприємство «Простір Інноваційних креацій «Палац».

Переобладнання Палацу не повинне завдати шкоди існуючій будівлі, її архітектурному стилю (вигляду), а висота тих будівель не має перевищувати існуючий рівень гребеня даху. Разом з тим «осучаснення» під новий центр не повинен пошкодити несучі конструкції і саму конфігурацію покрівлі.

Нагадаємо, Палац Потоцьких розташований по вулиці Шпитальній, неподалік Ратуші. Даний комплекс отримав статус пам’ятки архітектури та містобудування, що має історичне значення для міста, є  об’єктом охорони культурної спадщини та знаходиться під охороною держави. А згідно із розпорядженням виконавчого комітету Івано-Франківської обласної ради народних депутатів від 26 травня 1981 року – визнано пам’яткою місцевого значення.

Палац Потоцьких побудований у період 1672-1682-гих років, у 1980-ті роки – будівлю добудували.

Також хочемо нагадати, що у грудні-місяці минулого 2018 року посадовці міської ради проголосували за «програму збереження, використання та розвитку історичного резиденційного палацового комплексу – колишнього палацу Станіслава Потоцького».

Додамо, що в Палаці Потоцьких до Дня міста (357-ї річниці) створили «Музей історії Івано-Франківська».

Comments

.,.,.,.