В Івано-Франківському театрі поставлять п’єсу під керівництвом французького режисера

18 та 19 травня Івано-Франківський облмуздрамтеатр презентує п’єсу “Калігула” за мотивами книги Альберта Камю. Про деталі розповість “frankivsk-trend“.

Калігула — театральна п’єса з елементами трагіфарсу, головним героєм, якої є Римський імператор Гай Юлій Августин Германік Цезар, який через смерть своєї сестри-коханки Друзилії намагається втопити власні переживання, закріпивши “царство неможливого”.

Маючи у своїх руках абсолютну владу в імперії, він прагне заволодіти неможливим. Гай хоче отримати небесний місяць, щастя та безсмертя. Його мета — примусово навчити своїх підданих справжній свободі від ілюзії, що з’являється перед смертю.

Режисером вистави став француз Жуль Одрі. Вперше він познайомився з Івано-Франківськом на фестивалі Porto Franko 2018 та закохався у це місто. Жуль, вважає що франківський театр сильний через свій мистецький напрям. Його головне завдання — збалансувати розуміння українських традицій і європейських цінностей. Також, у травні глядач франківського драмтеатру побачить ще одну прем’єру.

На офіційній сторінці у фейсбук вказано, що 23 травня Івано-Франківські театрали презентують виставу з елементами фарсу “Станція, або розклад бажань на завтра”.

До слова, у лютому цього року Івано-Франківський академічний обласний музично-драматичний театр імені Івана Франка отримав статус “національного” театру. Директор Ростислав Держипільський розповів, що вони і надалі планують запрошувати режисерів з усієї України, а співпраця з іноземними колегами допоможе налагодити контакти із європейськими акторами та фестивалями, а також поділитися новими акторськими техніками.

 

Comments

.,.,.,.