Зірковий франківчанин взявся за комедію “Великі Вуйки”

Зірковий франківчанин Юрій Горбунов, який є творчим продюсером серіалу «Великі Вуйки», розповів про свою нову роботу – комедію. 

Як стверджує відомий телеведучий і актор Юрій Горбунов, на даний час творча група зосереджена на розробці сценарію. Також тривають кастинги та проби, пише Frankivsk-trend з посиланням на Телегід.

Новий фільм – це спін-оф культового серіалу «Останній москаль», який транслював телеканал «1+1».

До слова, команда проекту обирає з-поміж багатьох здібних і талановитих акторів. Зокрема, в числі тих, хто претендує на ролі у серіалі – зірки комедії «Скажене весілля», яка є досить успішною, а також серіалів «Школа», «Хороший хлопець» та «Догори дриґом». Це  – і Анна Кошмал, Даня Вегас, і Сергій Власенко, Інна Приходько, і Арам Арзуманян, Віталій Іванченко та ін. Та кому саме дістануться ролі у новій комедії наразі невідомо.

За словами творчого продюсера Ю. Горбунов, з акторами, які мають грати у головних ролях – майже визначилися. Також активно ведуть перемовини із запрошеними зірками. Поряд з цим шукають локації, працюють над костюмами. Він також додав, що вже з середини травня планують розпочати зйомки. Більшість зйомок проходитимуть в Києві, оскільки за сюжетом герої переїжджають до столиці. Проте знімальний процес триватиме і на інших локаціях.

А от чи буде у комедії «Великі Вуйки» Іван – його персонаж з «Останнього москаля», шоумен поки що тримає в секреті.

Як розповів автор ідеї та один із сценаристів Микола Куцик, у «Великих Вуйках» улюблені герої зустрінуться із новими персонажами:

«Наші персонажі відкриватимуть для себе усі можливості столиці, звикатимуть до шаленого ритму, сперечатимуться та закохуватимуться», – додав він.

За словами Миколи Куцика, у новій комедії відтворять стереотипні ситуації. Щоправда, емоції тут дещо гіперболізовані відносно канонів комедійного жанру. Але це зроблено навмисно, щоб зацікавити глядача, а в окремих випадках – і впізнавали себе.

Додамо, що спін-оф (від англ. Spin-off)  є художнім твором, у якому основні дійові особи є героями, які уже раніше були задіяні в первинному творі, але тематика сценарію була інша.

У ширшому понятті спін-оф – це книга, фільм, серіал або відеогра, сценарій або персонажі були задіяні раніше в іншому творі, проте з тим же самим засобом виразності.

Comments

.,.,.,.