На Прикарпатті знімуть стрічку про Степана Бандеру

Зйомки документальної стрічки «Я, Бандера», проходитимуть на теренах Івано-Франківської області та в Німеччині.

Меморандум про створення кінострічки підписав мер міста Руслан Марцінків з представниками Кінокомісії сьогодні, 5 квітня. Про це очільник міста повідомив на своїй сторінці в соцмережі, інформує Frankivsk-trend.

За словами міського голови, Івано-Франківськ готовий підтримати зйомки даного фільму.

«Я, Бандера» має стати сучасним документальним кіно про провідника нації.

 «Головне, по-сучасному, різнопланово подати погляд на постать Степана Бандери. Щоб ми могли пережити події того часу і відчути себе на місці героя», – наголосив мер міста.

Він також додав, що зйомки фільму саме на Прикарпатті є особливо актуальними, оскільки для Івано-Франківська ця постать є не просто ім’ям в історії країни. Руслан Марцінків нагадав, що разом з Романом Шухевичем Степан Бандера – офіційно стали почесними громадянами міста ще в той час, коли на державному рівні були ще заборонені.

Міський голова також наголосив на тому, що на сьогоднішній день знімають українські кінострічки на всі смаки. І це важливо. Та основне завдання – не  втратити контексту України, нації в масовому кіно.

У свою чергу продюсер Олег Щербина розповів, що дану стрічку подадуть на конкурс Держкіно і переконаний, що отримають підтримку.

«Цей проект дуже потрібний і ми його зробимо!», – додав продюсер.

Варто додати, що глядач, який останні десятиліття привик переглядати іноземне кіно, сьогодні все більше зупиняє свою увагу і на українському продуктові. На даний час Україна уже може запропонувати глядачам різножанрове кіно. Адже є як попит, так і перспектива росту. Проте левова частка українського кіно залежить саме від глядача. Таку думку висловив кінокритик Ярослав Підгора-Гвяздовський. Окрім того, він наголосив, що щораз більше українське кіно представляють на міжнародних фестивалях та конкурсах.

Зйомки кінострічки «Я, Бандера» мають розпочатись вже наприкінці поточного року. Осінню на теренах Прикарпаття мають знімати другу стрічку – «Надзвичайний похорон в Карпатах».

На Прикарпатті знімуть стрічку про Степана Бандеру

 

На Прикарпатті знімуть стрічку про Степана Бандеру

 

На Прикарпатті знімуть стрічку про Степана Бандеру

 

Comments

.,.,.,.