У Франківську підрахували скільки туристів за рік відвідало місто, та звідки вони найчастіше їдуть

Відомо, що Івано-Франківськ вважається столицею Прикарпаття. І місто і область є дуже привабливими для туристів через чудову природу, культуру, традиції, та безліч інших різноманітних факторів.

І ось у Франківську вирішили підрахувати скільки ж туристів за рік зустріло місто, та звідки найчастіше вони їдуть, повідомляє frankivsk-trend . З яких українських міст, чи можливо зарубіжних країн.

Підрахунки велися за допомогою телекомунікаційного оператора, був проведений аналіз переміщень абонентів мобільного зв’язку до Франківської області.

Отож за 2018 рік, Прикарпаття відвідало 4,9 мільйона людей з 23 українських областей. Це на 14% більше, ніж у попередньому 2017 році.

Найбільше до нас їдуть з Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Київської і Закарпатської областей.

Найчастіше у Івано-Франківськ туристи їдуть влітку. Цього літа відвідувачів було понад півтора мільйони.

Щодо терміну перебування, то найчастіше в місті затримуються на 2-3 дні, рідше на день і 15% з усіх гостей, зупиняються тут на 8-14 днів.

Щодо місць де найчастіше зупиняються туристи, то на першому місці Яремчанська область, а на другому Івано-Франківськ.

Не обходиться і без іноземних туристів. Всього за 2018 рік, Прикарпаття відвідало понад 125 тисяч осіб з іноземними номерами. Серед лідерів такі країни, як Польща, Італія, Естонія, Білорусь.

Звичайно, що в даних підрахунках є доля похибки, всі дані не можна вважати максимально точними, але загальна картина в принципі зрозуміла.

Прикарпаття користується популярністю серед туристів і воно дійсно варте їхньої уваги.

Comments

.,.,.,.