Вийшов трейлер пригодницького фентезі з франківським богатирем Василем Вірастюком та французом Жаном Рено

Вийшов трейлер пригодницької фантастики у ролі з відомим іванофранківським богатирем Василем Вірастюком та знаменитим французьким актором іспанського походження Жаном Рено.

Команда повнометражного фентезі “Поліна і таємниця кіностудії”,  режисером якого є француз Оліас, Барко показали дебютний трейлер фільму. Про це інформує Frankivsk-trend з посиланням на 112 Україна.

За сценарієм сюжету маленькій дівчинці Поліні, якій всього 11 років, нічого не відомо про своє минуле та долю її батьків. Дитина живе в будинку своєї злої тітки і її двоюрідним братом. Оскільки родичі хочуть отримати спадок дівчинки – кіностудії, то вирішують позбутися Поліни. А здійснити свій злісний план хочуть в день народження маленької дівчинки. Проте Поліна змогла втекти від них, і потрапляє у загадкову і чарівну подорож, щоб дізнатися правду про свою сім’ю. Так вона потрапила до чарівної країни.

У головних ролях у фільмі зіграли 11-річна дівчинка-українка – Поліна Печененко, французький актор Жан Рено, французька актриса Віржіні Ледуаен, французький актор, сценарист, режисер і продюсер Едуард Бер, канадський актор, сценарист та режисер Сол Рубінек, український спортсмен, володар титулу “Найсильніший чоловік планети” Василь Вірастюк, знаменита на весь світ боксер-вундеркінд Євніка Саадвакасс, литовська актриса театру і кіно, модель та композитор Сіверія Янушаускайте, білоруська актриса Яна Новікова тощо.

Оператор кінострічки – 3-разовий лауреат премії “Сезар” Тьєррі Арбогаст, який також знаний через багаторічне співавторство з Люком Бессоном.

Зйомки фільму є спільним виробництвом України (“Kinorob” завдяки підтримці Держкіно), Франції та Бельгії (“WILD TRIBE FILMS”). «Поліна і таємниця кіностудії» відзнімали  в Україні ще осінню в 2015 році.

У широкий український прокат стрічка має вийти цього літа, а саме 22 серпня 2019 року.

Comments

.,.,.,.