Замість Willy William на “Карпатському просторі” виступить David Guetta

Як відомо, в Івано-Франківську 3 – 5 травня проходитиме масштабний мистецький фестиваль “Карпатський простір”. Цими днями у місті виступатимуть загальновідомі українські і закордонні зірки, – інформує Frankivsk-trend з посиланням на Галку.

Так, третього травня, о 21:00 на площі Івана Франка виступить гурт “The Hardkiss”, у той самий час четвертого травня “запалить” гурт “KAZKA”.

П’ятого травня був запланований виступ всесвітньо відомого французького виконавця Willy William. Але з цим співаком “не склалося”, адже, за умовами участі, Willy William повинен жити у п’ятизірковому готелі, а такого в Івано-Франківську немає. Втім французькому виконавцю вже знайшли заміну.

Співзасновник фестивалю Богдан Струтинський у міжнародний день сміху, 1 квітня, повідомив, що замість француза Willy William у Івано-Франківськ ймовірно завітає його співвітчизник, один із найкращих діджеїв світу та власник двох “Греммі” – David Guetta.

Як тільки стало зрозуміло, що Willy William може відмовитися від участі у фестивалі, організатори одразу почали роздумувати над запасними варіантами. Вирішили запросити David Guetta. Зараз, коли вже майже повністю погоджені всі умови його участі у “Карпатському просторі”, можна з упевненістю сказати, що 5 травня на головній сцені Івано-Франківська “запалюватиме” саме David Guetta. Організатори сподіваються, що франківці та гості міста будуть у захваті, адже цей діджей – зірка світового масштабу.

До того ж, сказав Струтинський, Guetta, який відомий своєю безпосередністю, навіть не виставив умову щодо проживання у готелі певного класу. Сказав, що йому вистачить квартири подобово, чи номера у хостелі.

Comments

.,.,.,.