На Міжнародному фестивалі в Польщі Україну представить співачка з Івано-Франківська

Співачка DI (вона ж – Діана Королюк) з обласного центру Івано-Франківська стала однією з учасниць Міжнародного фестивалю «Carpathia Festival», який буде проходити в травні-місяці в Польщі.

До слова, на днях іванофранківчанку обрали з двох українок-претендентів та одну з 16 конкурсантів з різних країн, яких було відібрано до участі у конкурсі. Про це інформує Frankivsk-trend.

Додамо також, що Діана є викладачем Продюсерського центру «Star Team».

«Carpathia Festival» є місцем, куди з’їжджаються молоді вокалісти і музичні колективи з усього світу. А основна мета фестивалю – сприяти просуванню молодих талановитих художників, а також презентації різноманітної музичної культури Європи і світу.

Відповідно, головним призом конкурсу є просування переможця шляхом фінансування випуску компакт-диска або витрат (оплати) на організацію концертного туру. Загальна сума грошового виграшу –15 тисяч польських злотих. Окрім цього переможець отримує запрошення на концерт на наступний випуск фестивалю та пам’ятну статуетку.  

Як зізналася сама співачка Діана Королюк (DI), вона рада, що матиме можливість позмагатися із достойними конкурсантами-суперниками, які цього року пройшли відбір на конкурс. Адже це не просто учасники, це люди, які брали участь у таких проектах, як «Голос країни», «Євробачення» та «Х-фактор».

Під час свого виступу на «Carpathia Festival», кожен конкурсант виконуватиме свої пісні під супровід живого оркестру, тобто не буде жодних фонограм.

Тож для іванофранківчанки участь у цьому фестивалі є свого роду викликом, на якому вона готова поборотися за перемогу.

Додамо, що Міжнародний фестиваль «Carpathia Festival» запланований на 17 травня.

Comments

.