Чотири українські стартапи отримали премію “Red Dot”

“Red Dot Design Award” — щорічна нагорода у галузі дизайну, яка вручається Центром дизайну землі, що знаходиться у місті Ессені (Німеччина). 

Вона вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатну якість і особливі досягнення у дизайні товарів широко вжитку. Роботи, відзначені нагородою, виставляються у Музеї дизайну “Red Dot” в Ессені, який є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну, інформує Frankivsk trend.

Від України фіналістами премії у сфері дизайну став “вічний” олівець, дитячі ліжечка, покращувач звуку та брендові рюкзаки.

Детальніше про переможців:

  • “Вічний” олівець від “Nuka”

Це олівець, в якого осердя зроблене не з грифеля, а з металевого сплаву. При цьому він пише так само, як і звичайні олівці, стирається гумкою, не кришиться.

Продукт придумали Микита Владикін, Катерина Михалко і Євгенія Шіло. Акселерацією стартапу та розробкою промислового дизайну продукту займалась студія “Concepter”, саме студії дали премію, та співзасновник компанії наголошує, що це спільна заслуга.

  • Портативний ампліфаєр “Whooshi”

“Whooshi” – це пристрій для прослуховування музики. Він покращує якість звуку, може зробити твої звичайні навушники бездротовими. Також пристрій має додаток – там можна налаштувати звук, як тобі подобається, є вбудований еквалайзер.

  • Дитячі ліжка від “Interia”

Українські “вухаті” дитячі ліжка теж отримали відзнаку. Студія м’яких меблів “Interia” виробляє ліжечка “Mickey”, “Tom and Zaya”, кожне має вуха відповідного персонажа.

Заохочувальну премію отримали також наплічники бренду “Κofta”. “Honorable Mention” від “Red Dot” отримала серія “Imago”. Це рюкзаки, які схожі на одну із стадій розвитку личинки комахи.

Comments