Виступ відомого французького виконавця Віллі Вільямса на “Карпатському просторі” під питанням

У Івано-Франківську виступить міжнародна зірка Віллі Вільям під час грандіозного фестивалю “Карпатський простір”. Деталі розповідає Frankivsk-trend з посиланням на Галку.

Як відомо, в Івано-Франківську 3-5 травня проходитиме масштабний мистецький фестиваль “Карпатський простір”. У місті цими днями виступатимуть загальновідомі українські і закордонні зірки.

Так, 3 травня, о 21:00 на площі Івана Франка виступить гурт “The Hardkiss”, у той самий час 4 травня виступить гурт “KAZKA”. 5 травня заплановано виступ всесвітньо відомого французького виконавця Willy William, який, за словами організаторів, під питанням. З Віллі Вільямом ведуться переговори. Адже в райдері зірки вказаний 5-ти зірковий готель, а такого, як виявилося, у Франківську немає. Організатори сподіваються, що переговори закінчаться успішно. Але в разі відмови у них є додатковий варіант.

Загалом під час фестивалю працюватимуть 14 різних просторів для дорослих та дітей: театральний простір, мистецький простір, музичний простір, архітектурний простір, дитячий простір, джазовий простір, діджейська вечірка, літературний простір, кулінарний простір, кіно простір, простір класичної музики будуть, кавовий та винний.

Протягом трьох днів на локаціях під відкритим небом будуть розташовані ярмарки, кухні різних краін та окремі локації з винами. Уперше на цьогорічному фестивалі працюватиме кавова локація.

Програму представив автор ідеї та співзасновник фестивалю Богдан Струтинський. Учасниками фестивалю стануть понад 17 країн світу.

Особливість цього фестивалю – це те, що в його рамках відбуватиметься велика кількість заходів, – розповів мер Франківська Руслан Марцінків.

Фестиваль – це поширення ідеї мистецтва як способу взаємодії між людьми, – додав Володимир Федорак, начальник управління культури, національностей та релігі Івано-Франківської ОДА.

Comments

.,.,.,.