Новий театр презентує виставу “Пропозиція”

27 березня, в Міжнародний день театру, о 19:00 відбудеться прем’єра комедії-мюзиклу “Пропозиція” за однойменною п’єсою Антона Павловича Чехова. Режисером став Тарас Бенюк. Подробиці розповідає “Frankivsk.trend“.

Привідкриємо занавісу вистави про любов. Сама назва натякає на те, що тут йтиметься про пропозицію руки і серця. Але не все так просто, бо героям п’єси важко відшукати порозуміння. Це почасти від того, що не вміють вести діалог й прислухатися одне до одного. Ці суперечки виникають через власні амбіції, що аж ніяк не сприяють вирішити справу з одруженням. 

Весь комізм у тому, що ситуацію неможливо вирішити. Цікавим є той факт, що мюзикл-комедія зачіпає актуальні політичні теми, які близькі всім українцям. Вони теж відрізняються абсурдом та комічністю.

На офіційній сторінці у соціальній мережі організатори зазначили, що атмосфера танців та музики з легкістю перенесе всіх глядачів у Техас, де Чехов уважно спостерігає за шаленим натовпом і пише свій наступний шедевральний твір.

Інсценізацією займалася Соломія Ільницька, переклад здійснив Володимир Підцерковний. Автором пісень є Соломія Ільницька, а за сценічне рішення відповідає Петро Сенчук. Окрасою дійства стане неймовірна хореографія, яку подарує Василина Костун та Анна Садоха. Звукорежисером є Василь Бенюк. 

В ролях: Володимир Тафійчук, Ірина Бенюк, Тарас Бенюк, Каріна Гриньків, Ірина Деблюк, Станіслав Цуканов, Дмитро Григораш, Соломія Ільницька, Анна Андрусишин, Василина Костун, Анна Садоха, Анна Кальянова, Ольга Дуркало, Юлія Амплейкіна, Сергій Тимків та Ольга Романкова.

Все у стилі Нового театру і глядачів чекають неймовірні творчі сюрпризи!

Comments

.,.,.,.