Премія “Тато року – 2019”: двоє зіркових франківців лідирують у своїх номінаціях

Відомі франківці – телеведучий Юрій Горбунов та стронгмен Василь Вірастюк – змагаються за звання “Тато року”. Деталі розповідає Frankivsk-trend з посиланням на Версії.

Відомий український шоумен та ведучий телеканалу “1+1” Юрій Горбунов потрапив до списку номінантів премії “Тато року – 2019” у категорію “Тато-зірка” та випереджає своїх суперників, а стронгмен Василь Вірастюк лідирує у номінації “Тато-спортсмен”.

Як відомо, зірковий татусь Юрій Горбунов разом з телеведучою Катериною Осадчою виховують сина Івасика. Горбунов дуже дбайливий та лагідний батько. Його не раз помічали на прогулянках з візочком чи у дитячих магазинах. Сам Юрій часто публікує фото з сином у соцмережах.

За звання “Тато-спортсмен” змагаються Василь Вірастюк, Олександр Усик, Андрій Шевченко, Георгій Зантарія та Андрій П’ятов.

Василь Вірастюк — український стронгмен, володар звання “Найсильніша людина світу”, кіноактор. Разом з дружиною Інною виховує трьох синів, які зростають справжніми богатирями. Незважаючи на свій публічний статус, Василь — людина дуже проста, уникає гламурних тусовок та зайвої уваги публіки.

Бути татом – модно. Саме тому організатори конкурсу започаткували грандіозну та безпрецедентну подію – премію “Тато року”. Організатори прагнуть зробити відомими тих батьків, котрі роблять батьківство в Україні справжнім трендом ХХІ століття.

Премію “Тато року” медіакомпанія “Едіпресс Україна” і сайт 4mama.ua організовують вперше. Всього зареєстровано 35 номінантів у 6 номінацiях: “Тато-зiрка”, “Тато-спортсмен”, “Тато-лiкар”, “Тато-освiтянин”, “Тато-блогер” та “Вибiр 4mama.ua”, за яких може проголосувати кожен і допомогти обрати переможця.

Зазначимо, що проголосувати за конкурсантів можна до 15 травня, а імена переможців будуть названі в червні 2019 на святковій церемонії нагородження.

Comments

.,.,.,.