Масштабний великодній фестиваль хорової музики проведуть в Івано-Франківську

2-5 травня в Івано-Франківську вдруге відбудеться великодній фестиваль хорової музики “Катедральні передзвони”.

Рішення про проведення заходу прийняли у четвер, 21 березня, на засіданні виконавчого комітету, інформує Frankivsk-trend.

Його організовує Департамент культури міської ради спільно з Івано-Франківським архиєпархіальним управлінням УГКЦ.

Основні завдання фестивалю – популяризація кращих зразків української хорової музики, сприяння та стимулювання розвитку українського хорового мистецтва та підвищення туристичного потенціалу міста.

Відкриття та закриття “Катедральних передзвонів” відбудеться у приміщенні Архікатедрального і Митрополичого Собору Воскресіння Христового УГКЦ (Катедра).

Заходи та концерти фестивалю проводитимуться у кількох храмах міста.

Захід включає в себе серію хорових концертів, презентацій нотних, книжкових видань, аудіозаписів, конкурсів, семінарів, майстер-класів для хормейстерів тощо.

У фестивалі приймуть участь професійні хорові колективи нашої області, Житомирської, Київської областей та зарубіжжя, хормейстери, солісти, композитори. Зокрема, для глядачів будуть виступати: Національна заслужена академічна капела України «Думка», академічний хор «Орея» Житомирської обласної філармонії, муніципальний академічний камерний хор «Київ» та інші колективи.

Детальна програма фестивалю з’явиться згодом.

Фестиваль проводитиме УГКЦ за підтримки міста.

Згідно з кошторисом на проведення великоднього фестивалю хорової музики з міського бюджету планують витратити 230 тисяч гривень.

Зазначимо також, що цими днями в Івано-Франківську проходитиме масштабний мистецький фестиваль “Карпатський простір”. Присутніх тішитимуть загальновідомі українські і закордонні зірки. Традиційний фестиваль ковалів теж проходитиме на початку травня, а також в цей період наше місто відзначатиме свій день народження. Тож маємо місяць багатий знаковими подіями.

Comments

.,.,.,.