У Івано-Франківську відбудеться фестиваль ”Французька весна”

У Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль ”Французька весна”. Про це повідомили у середу, 20 березня, на прес-конференції в ”Urban Space 100”. Деталі розповідає Frankivsk-trend з посиланням на Репортер.

Цьогоріч ”Французька весна” має тему кольору, краси та молодості. Тому основні заходи – фотографія, показ мод, вишивка.

Мета фестивалю – поширити французьку культуру в Україні, а також налагодити французько-українські зв’язки. А оскільки, зараз в Україні відбуваються зміни і ми стаємо ближчі до Європи, такі заходи вкрай важливі. Організатором у Івано-Франківську виступає ГО ”Парі-ІФ”.

”Це особливий день для нас, тому що ми відкриваємо ”Французьку весну” перед початком астрономічної весни. До того ж, сьогодні Міжнародний день франкофонії, – каже радник з питань культури та співробітництва посольства Франції в Україні Наталі Берас. – Чому цього разу тема кольору? Тому що він передав наші почуття, він може бути політичним, може передавати відносини”.

Фестиваль пройде у березні–квітні 2019 року у Києві та ще 10 містах України.

Цьогоріч Французька весна підготувала для прикарпатців насичену програму. Упродовж майже двох тижнів прикарпатці та гості міста зможуть поринути у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення.

Перший захід ”Французької весни” пройде 23 березня. Це буде безкоштовний майстер-клас з вишивки та мережива від французької майстрині з українським корінням Анастасії Віст у Торгово-промисловій палаті.

Також з 4 по 10 квітня в галереї “Арт на Мур” проходитиме виставка фотографій французького фотографа Аделін Кейль.

18 і 19 квітня відбудуться вистави за віршами французьких поетів від французького театру з Орлеану. Вистави проходитимуть у камерній залі Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк.

19-20 квітня, кінотеатр “Люм’єр”: короткометражна стрічка “Довга ніч короткого метру”.

20 квітня у приміщенні “ Пасаж Гартенбергів ” відбудеться показ мод ”Французька весна” від школи краси ”Ювента”.

З нетерпінням чекаємо, Івано-Франківськ наповниться французьким шармом.

Comments

.,.,.,.