В Івано-Франківську проведуть фестиваль для батьків «МамаФест_ІФ»

30 березня в Івано-Франківську відбудеться одноденний фестиваль для батьків “МамаФест_ІФ”. Деталі розповідає Frankivsk-trend з посиланням на Правду.

Організаторками стали чотири досвідчені матусі і громадські діячки, яким не сидиться на місці – Ольга Тут, Людмила Лінник, Ольга Попова та Ольга Новак.

Дівчата діляться, що ідея створення такого заходу прийшла до них спонтанно.

“Зібралися якось матусі “з району” і придумали чогось цікавого намутити, бо вже весною пахне. Та вирішили згадати свій “цікавий стан”, як в очікуванні дива мільйон разів перекладали ніжні пеленочки, бодіки, і купу інших цікавостей, як придивлялися до животика й мріяли про швидку зустріч. Наші матусі були дуже досвідченими в таких справах, і розуміли добре потреби вагітних та післяпологовий період. Тому й вирішили зібратися, щоби не нудьгувати, зустріти теплу весну разом й обмінятися досвідом з іншими (ну, бо то гріх не поділитися)”.

Проект реалізовується на волонтерських засадах разом з друзями ГО «Культурно-освітнє товариство інвалідів «Українська Молодіжна Група» і Громадським Простором “Гармонія”.

Метою фестивалю є створення платформи для спілкування та обміну досвідом між батьками, підвищення рівня обізнаності щодо позитивного батьківства.

Організаторки запросили експертів та експерток з питань здоров’я, вагітності, пологів, батьківства. Також готуються майстер-класи, де учасники і учасниці співатимуть колискових, навчаться правильно намотувати слінги, майструвати разом з дітьми іграшки, сувеніри та ще багато цікавого.

Для дітей передбачені дитячі розваги, а татусі зможуть поспілкуватися в барбекю-зоні, де насправді у всіх буде можливість приготувати щось смачненьке на вогні.

Особливим подарунком для матусь стане спеціально обладнана фотозона і фотографії від талановитої Яніни Доценко.

Також на фестивалі діятиме гаражний розпродаж. Основний акцент на речах для вагітних і дітей до 3-ох років. Також можна буде продавати різні аксесуари та гігієнічні засоби.

Розпродаж частково благодійний: якщо матимете бажання – то зможете просто подарувати комусь ваші речі прямо на ярмарку.

Comments

.,.,.,.