В Івано-Франківську відбувся fashion показ “Весна. Літо – 2019”

Днями в Івано-Франківську відбувся модний показ “Весна. Літо – 2019”. Деталі розповідає Frankivsk-trend з посиланням на телерадіокомпанію Вежа.

На ньому прикарпатські дизайнери показали, що буде в тренді цьогоріч. Дев’ять дизайнерів презентували власні колекції одягу. Акцент зробили на вечірні сукні та елегантні костюми. Дизайнери переконують, що сучасні інтерпретації традиційного вбрання – це тренд нинішнього сезону.

Давні традиції української народної вишивки співзвучні з потребами сучасної моди. Етностиль кілька сезонів присутній на показах провідних модельєрів. Використання народних мотивів у поєднанні з новими тенденціями в цій галузі, створює неповторні модні сюжети.

Кількість сучасних майстрів, які використовують в своїх моделях одягу народні традиції, невелика. Однією з них є Ірина Фенчак.

На показі мод вона презентувала одяг в етностилі. Це сучасне вбрання, обрамлене елементами народних мотивів. Дизайнерка переконана, що вишивка завжди актуальна, незважаючи на вік та стать. “Ефектно та колоритно”, – саме цим гаслом при створенні будь-якого образу керується дизайнер.

Досить популярним наразі залишаються також вироби з хутра.

В моді завжди були і будуть шуби і кожушки з натурального довгого хутра. Це може бути елегантний песець, чорнобурка, кокетлива лама або лисиця. Не поступається своїх перших позицій і класичне хутро соболя чи норки. Так, різноманіття у світі хутра залишилося таким же, власне що і в минулих сезонах, але дизайнери винайшли величезну кількість цікавих деталей. Саме на деталях і робиться акцент цього року.

Дизайнер Ірина Недоляк каже, головне у її роботі – впевненість у якості продукції. Сьогодні конкуренція досить велика, проте Недоляк намагається створити щось ексклюзивне навіть з більш доступного хутра.

Традиційний показ мод в Івано-Франківську проводять для підтримки українських дизайнерів і поширення їхніх креативних ідей щодо пошиття стильного одягу.

Comments

.,.,.,.