Вийшов у світ англомовний путівник Карпатами

Команда проекту Made in Ukraine презентувала англомовний кишеньковий путівник знаними й маловідомими місцями Карпат. Деталі розповідає Frankivsk-trend з посиланням на сайт проекту.
Творці путівника говорять, що це перший англомовний гайд по Карпатах такого рівня і якості. В ньому ви можете знайти найновішу і найактуальнішу інформацію: всі дороги і маршрути, в тому числі і незвідані та екстримальні; бальнеологічні курорти; найсмачніші і найгостинніші ресторани; найпопулярніші і найкрасивіші місця з чанами; адреси садиб, а також поради, як їх обрати; туристичні місця, які допоможуть побачити і зрозуміти усі регіони Карпат.

“Такої роботи до нас ніхто не проводив. Зібрати усю цю інформацію для путівника було нелегко. Тут нам дуже допоміг досвід відомої української travel журналістки Лали Тарапакіної, яка постійно їздить по регіонах, і знає досконально кожен куточок України. Лала навіть розсекретила нам телефони найкращих постачальників грибів, вишиванок, кераміки та іншої карпатської продукції. Усі ці корисні контакти ви можете знайти в путівнику!” — говорить засновниця Made in Ukraine Юля Савостіна.

Путівник The Carpathians Travel Guide містить багато українських легенд, описує красиві місця для фото й наводить усі відомості, які можуть знадобитися туристу: номери термінових служб, перелік державних свят та корисні веб-сайти для планування подорожі.

Вражає путівник і своїми неймовірними світлинами, які збирались у найкращих українських фотографів. Команда Made in Ukraine у березні везе Carpathians travel guide на презентацію до Нью-Йорку, в ООН. Творці сподіваються, що після цього кількість туристів до Карпат збільшиться в рази!

Comments

.,.,.,.