У Івано-Франківську обрали “Міс ІФНМУ 2019”

В Івано-Франківському національному медичному університеті обрали найкрасивіших студенток. Деталі розповідає Frankivsk-trend з посиланням на ІФНМУ. Вже стало традицією для Студентського профспілкового комітету щороку організовувати подібні заходи. Цьогоріч конкурс був проведений у форматі інтернет-голосування.

Конкурс “Міс ІФНМУ – 2019” проходив у два етапи. В першому турі онлайн голосування взяло участь 35 дівчат. Вже у другому турі конкурсанток залишилось восьмеро, а троє з них отримали найвищі титули. Переможницею конкурсу зі званням “Міс ІФНМУ – 2019” стала першокурсниця Соломія Струк. Титул “Першої Віце Міс ІФНМУ – 2019”  отримала теж першокурсниця Яна Бокій, а “Другою Віце Міс ІФНМУ – 2019” стала Катерина Чепак, яка також навчається на першому курсі.

Тож, цього року найбільшу зацікавленість у відбірковому турі проявили студентки першого курсу, попри те, що були і старшокурсниці.

Соломія зізнається, що досвід участі у такому конкурсі навряд чи знадобиться для майбутнього лікаря, проте для переможниці це спосіб здобути більше впевненості в собі.

Дівчина радіє, що завдяки підготовці до конкурсу відчула дружність та підтримку своєї групи, і акцентує, що ця подія об’єднала та здружила усіх учасниць.

«Я дякую всім, хто відважився взяти участь у цьому конкурсі, – сказала перший проректор Ганна Ерстенюк у вітальному слові. – Нехай не лише зовнішність, але й ваша впевненість у собі та креативність допомагають головному – служінню в обраній вами професії».

Як зауважила перший проректор, пацієнтові приємно бачити охайного привабливого лікаря, а його приємна зовнішність та відповідний настрій, – це вже половина успішного лікування.

Заступник ректора з виховної роботи Ігор Ванджура побажав організаторам та конкурсанткам не зупинятися на досягнутому, йти далі та братися за організацію наступних цікавих заходів.

Comments

.,.,.,.