Прикарпатка перемогла на конкурсі краси “Miss Europe World 2019”

Днями у Лівані (місто Бейрут) завершився конкурс краси “Miss Europe World 2019”. Конкурс стартував 24 лютого та є масштабним міжнародним заходом, в якому беруть участь представниці fashion індустрії з усього світу. Сотні конкурсанток змагалися за звання найкрасивішої. Подробиці розповідає Frankivsk-trend з посиланням на агенцію новин Firtka.

Перемогу в конкурсі здобула наша землячка – 23-річна прикарпатка Ірина Гарасимів. Про це  журналістам повідомив батько Ірини Володимир.

Дівчина родом з міста Болехів, там закінчила середню школу №2.  Згодом Ірина переїхала у Чехію. Там відвідувала англомовну школу, закінчила Чеський університет (факультет міжнародного бізнесу) та отримала диплом бакалавра.

Рік тому у Чехії дівчина відкрила свій салон краси, а на конкурс потрапила завдяки фото, які сподобалися організаторам.

Дівчата мали доволі насичену програму. Це і багаточисленні фотосесії, доброчинні акції, fashion покази та участь у різноманітних культурних заходах міста. Ірина гідно представила нашу країну на цьому конкурсі та отримала заслужену і таку бажану перемогу.

Призовий фонд конкурсу досить пристойний. Дівчина отримала контракт для фотосесії в нижній білизні, коштовний годинник і набір діамантів, а також чек в банку на грошову винагороду. Також організатори “Miss Europe World 2019” допомагають планувати всі міжнародні зустрічі Ірини з медіа, такі як телебачення та журнали, а також сприяють візитам переможниці на міжнародні тижні моди та відвідування гуманітарних заходів протягом 2019-2020 років.

Ірина розповіла, що красивою бути не важко. Але для перемоги ще потрібно мати особливу “іскру в очах”. Ви повинні дарувати позитивну енергію людям. Вам необхідно бути достатньо комунікабельною та ерудованою, щоб підтримати будь-яку розмову. Ви повинні бути неповторною особистістю. І ще: не буває некрасивих дівчат, а бувають ті, які не піклуються про себе.

Вітаємо, Ірино! Пишаємося такими земляками!

Comments

.,.,.,.