Прикарпатський актор знявся у фільмі «Тарас. Повернення» про славетного Кобзаря

Прикарпатський актор Роман Луцький знявся у фільмі «Тарас. Повернення» про славетного Кобзаря Тараса Шевченка.

Режисер фільму «Тарас. Повернення» – український літератор Олександр Денисенко.  У стрічці розповідається про період життя Тараса Шевченка, коли він ніс солдатську службу в Новопетровському форті у Казахстані (п-ів Мангишлак), інформує Frankivsk-trend з посиланням на Репортер.

Даний фільм переміг у четвертому конкурсному відборі  Держкіно. Наразі точну дату прем’єри стрічки ще не визначили.

Перед прем’єрою, фільм показали в день народження українського поета, 9 березня, в Національному музеї Тараса Шевченка.

У цьому фільмі-біографії “Тарас. Повернення” головна роль дісталася актору і художнику-постановнику Борису Орлову. Також ролі дісталися і Богдану Бенюку, Олександру Пожарському, прикарпатцю Роману Луцькому, Ганні Топчій, Акнієті Оринтай.

Самі зйомки до фільму проходили в столиці України – Києві, а також в Одесі, на території Аккерманської фортеці, що розташована в Білгород-Дністровському. Відзняли кадри і в Казахстані, зокрема, в Мангістауській та Алматинській областях.

Сценарій стрічки “Тарас. Повернення” режисера Олександра Денисенка ще в 2012 році здобув перемогу у Міжнародному конкурсі кіносценаріїв, який був присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

Розпочалися зйомки фільму аж через чотири роки – в липні 2016-го в Києві в фортеці Косий Капонір.  Впродовж наступних двох місяців – серпня-вересня 2016 р. зйомки проходили в Казахстані (Мангистау). А вже зимою  – у грудні цього ж року – на кіностудії в Одесі відзняли павільйонні зйомки стрічки. Навесні (квітень 2017 року) пройшла  кіноекспедиція до Казахстану (Капшагай). Через місяць кадри до фільму знімались в Білгородській фортеці та околицях Білгорода-Дністровського. А вже в червні 2017 зняли останній епізод до фільму під назвою “Казарма”.

Загалом для фільму було задіяно 38 локацій, ролі зіграли понад сто акторів, що в сучасному українському кіно є рекордним.

Изображение удалено.

 

Изображение удалено.

 

Изображение удалено.

 

Comments

.