DZIDZIO показав себе на фото без бороди

Мега популярний український співак DZIDZIO виклав в мережу своє фото, як він виглядав раніше. Впізнати свого кумира на знімку фанатам вдалось не відразу.

Так, епатажний артист на своїй сторінці на одній із популярних соціальних мереж,  оприлюднив своє фото з архіву. На знімку співак показав себе, як він виглядав без бороди. Про це повідомляє Frankivsk-trend з посиланням на Maximum.fm.

Оприлюднене фото зірка шоу-бізу підписав: “То я без бороди” та попросив своїх улюбленців вгадати, якого року фото було відзняте.

І тут треба сказати, що підписники виконавця DZIDZIO дуже завзято взялися писати свої здогади та  припущення в коментарях. Більшість з них припускають, що правильний варіант відповіді – знімок зроблений в період 1999 по 2003 роки.

Поки що сам український співак не дав відповіді, коли саме було зроблено фотографію, та продовжує тримати в інтризі своїх фанів.

Изображение удалено.

Нагадаємо, «DZIDZIO» є українською поп-групою, заснованою ще в 2009 році в Новояворівську, що на Львівщині, за підтримки самого вокаліста грипи «Скрябін» Андрія Кузьменка.

Виступає група «DZIDZIO» в стилі «комедійного антигламурного попу». У своїх піснях вона послуговується Надсянськими говірками української мови, суржиком та ненормативною лексикою. Учасниками групи були Михайло Хома (він же Дзідзьо) та  Олег Турко (у групі – Лесик). Згодом до них  приєднався Назарій Гук (він же – Юлик). Проте до цього часу Дзідзьо уже знали в Інтернеті за його монологи про порося Мейсона – «ідейному натхненнику групи». За це він був популярним.

Перший успіх поп-група DZIDZIO здобула, виконавши пісню «Старі фотографії» групи «Скрябін».

Нагадаємо, наприкінці 2018 року на DZIDZIO напали. В результаті у артиста медики констатували розрив барабанної перетинки у лівому вусі.

Comments

.,.,.,.