Музика весни: у Коломиї представлять виставку Сергія Галая

21 березня у малій виставковій залі Мистецького центру “Світовид” відбудеться відкриття виставки відомого мистця з Хуста Сергія Галая. “Музика весни” – це представлення невеликої частини робіт і водночас звіт про творчу діяльність. Деталі розповідає “Frankivsk trend” з посиланням на “Коломия сьогодні“.

Сергій Галай поділився, що це його можливість показати власні роботи, переосмислити їх та оцінити з боку. Життя творчої людини складається з щоденної праці, але немає вихідних і свят. Він розповів, що живопис – це просто життя або хвороба:

“На цю виставку мною представлені роботи, які я створив за останній період. На відвідувачів чекають картини з серії ню, коні та квіти. Жінка – справжня муза, що надихає творити і створювати шедеври живопису. Квітами завжди хочеться милуватися – це любов, весна та почуття. В моїх картинах вони є символом миті, що зупинила свій плин на полотні”, – поділився Сергій Галай.

Коні є для нього окремою пристрастю до витонченого, неповторного й прекрасного. У його творіннях поєднується величність краси, грація, стрімкість, відданість та вразливість цих дивовижних створінь. 

Семюель Батлер сказав, що література, музика чи живопис – це автопортрет глядача і кожен може побачити в них щось близьке й своє. Сергій Галай розповів, що створюючи щось особливе не обмежував себе, не робив рамок та не вивішував ярликів у вигляді найменувань картин. Його метою є подарувати відвідувачам можливість побачити й відчути кожен елемент, почуття й енергію з якими й створювались ці картини.

“Живе мистецтво” Сергія Галая – творча принада персональної виставки “Музика весни”. У період відкриття виставки мистець розпочне створювати свій новий витвір і глядачі стануть причетними до народження нового шедевру.

Нагадуємо, що виставка відбувається у рамках Міжнародної бієнале сучасного мистецтва “Коломия-Арт” / “Kolomyia-Art”.

Comments

.,.,.,.