«Леся Українка. Узлісся»: виклали перший трейлер біографічної драми про Лесю Українку

У мережу Інтернет виклали перший тизер біографічної драми про видатну українську письменницю  під робочою назвою “Леся Українка. Узлісся”.

Цю інформацію виклали в мережу самі творці фільму, опублікувавши до дня народження письменниці тизер на офіційному каналі стрічки в YouTube, повідомляє Frankivsk-trend.

Сам сюжет стрічки розкривається довкола подій, коли поетеса поїхала до Мінська, щоб доглядати за важкохворим коханим Сергієм Мержинським, самовіддано піклуючись за ним до кінця його днів. Це було в 1901 році. Саме тоді Леся Українка написала свою відому поему – “Одержима”.

Як зазначається в повідомленні творців, поетеса опинилася у найскорботніший момент у своєму житті. Проте Леся Українка змогла знайти в собі сили та все своє горе і біль виклала на папері. Це була дуже глибинна та прониклива творчість.

Самі зйомки тизеру проходили в столиці України, зокрема, у Голосіївському парку та у декораціях на одній із фотостудій.

Режисер фільму – грузинський кінорежисер, сценарист та композитор Нана Джанелідзе. До слова, за документальний фільм “А чи є там театр?!” вона стала лауреаткою премії “Ніка”. Головна роль – Лесі Українки – доручили молодій українській акторці Дарині Полуніній. Вона ж зіграє і роль в майбутній стрічці.

Як ми згадували раніше, біографічний ролик-байопік виклали до 148-річниці від дня народження української письменниці і поетеси.

Також додамо, що проект про Лесю Українку підтримав Український культурний фонд.

Нагадаємо, Леся Українка була українською письменницяем, перекладачкою та культурною діячкою. Писала вона у таких жанрах, як поезія, лірика, епос, драма, проза та публіцистика. Крім цього працювала в фольклористиці та активно долучалась до українського національного руху. Постать письменниці – в числі найвідоміших жінок давньої та сучасної України.

Comments

.