Книга про Станіслав та пані Мулярову вже на полицях книгарень

Видавництво “Discursus” презентувало книжкову новинку – “Переписник пані Мулярової”. Головною героїнею стала Стефа Мулярова. Подробиці розповідає “Frankivsk.trend“.

У книзі розповідається про одну мешканку Івано-Франківська з того часу, коли він ще не був містом Франковим, про неповторну Стефанію Мулярову. В ній присутні пристрасті, втечі, таємні побачення, упирі та смаколики. Ці оповідання надзвичайно передають атмосферу міста, яке ще пам’ятає кроки пані Стефи й аромат її випічки. Вони пронизані любовними історіями та інтригами. Книга допомагає відчути дух епохи й переносить у Станіслав. Це поєднання історії, біографії, кулінарних секретів та пристрасті.

Авторами книги є Ольга Деркачова та Ірина Фіщук. Під час написання оповідань вони надихалися краєзнавчими розвідками Олени Бучик та Івана Бондарева.

Цікавим є той факт, що сьогодні у помешканні пані Мулярової діє ресторація, в якій готуються страви за її переписами. Будинок для себе та своєї заможної родини звів заможний мешканець Станіслава – Ісаак Гольдфельд. Його невістка та дружина старшого сина прославилася на все місто своїми кулінарними здібностями. Оповідання розкривають її особисті якості та відважний характер. 

26 лютого в книгарні “Є” відбудеться презентація літературної новинки. О 18:30 розпочнеться дійство. Модератором стане Іван Монолатій. Ірина Фіщук та Ольга Деркачова будуть ділитися авторськими секретами з читачами, які перенесуться в атмосферу старовинного міста. Вечір буде сповнений читацьких запитань та цікавих відповідей.

Ірина Фіщук розповіла, що зернятко мрії написати книгу про пані Мулярову з’явилося дуже давно. Жінка познайомилася з Ольгою Деркачовою близько трьох років тому і поділилася з письменницею історіями про пані Стефу. У такій дівочій компанії зародилася ідея написання книги.

Comments

.,.,.,.