На Прикарпатті стартують кастинги проекту “Школа має талант”

На Прикарпатті стартує третій сезон проекту “Школа має талант”. Особливістю цього сезону стануть кастинги конкурсу талантів, які проходитимуть у всіх районних центрах Івано-Франківської області.

Треба сказати, що “Школа має талант” є соціальним проектом і створений він для того, щоб дати можливість обдарованим дітям проявити, продемонструвати  себе і  свій талант і, щонайголовніше –  отримати підтримку від тих людей, які у своєму житті змогли досягти успіху, інформує Frankivsk-trend.

Переможцям та призерам конкурсу відкриється можливість стати не лише відомими, але й отримати неоціненний досвід, виграти знижки на навчання та ще багато інших подарунків від партнерів конкурсу.

Загалом кастинги проекту “Школа має талант” проходитимуть в Богородчанах (28 лютого цього року), Рожнятові (1 березня), Долині (1 березня), Надвірній (12 березня), Верховині (14 березня), Городенці (16 березня), Тлумачі (16 березня), Косові (21 березня), Снятині (23 березня), Коломиї (23 березня), Калуші (3 квітня), Рогатині (6 квітня), Галичі (6 квітн) та протягом двох днів – 9-10 квітня – в Івано-Франківську.  

“Школа має талант – 2019” – соціальний конкурс підтримки реалізації талантів серед старшокласників. Загалом, в рамках  конкурсу, учасники зможуть показати свої таланти у чотирьох номінаціях, а саме у  “Вокалі”, “Хореографії”, “Театральному мистецтві” і “Довільному жанрі”.

А кожна номінація має три категорії. Зокрема, категорія А  – це 8-9 класи, категорія Б – 10-11 класи і змішана категорія (малі форми, ансамблі).

Варто зауважити, що переможці конкурсу зможуть безкоштовно навчатися в Університеті Короля Данила, а також в продюсерському центрі “Star Team”. Навчання є головним призом, та окрім нього партнери конкурсу приготували ще чимало  подарунків.

Організатори конкурсу зізнаються, що організовують в регіонах Прикарпаття, так, як хочуть дати шанс і можливість безпосередньо кожному старшокласнику продемонструвати свої таланти.

Comments

.,.,.,.