Коломиянин Петро Бойчук потрапив у музичний кліп гурту “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”

Музичний гурт “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” презентував кліп на пісню “Моя країна”. Він присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної сотні. Подробиці розповідає “Frankivsk.trend” з посиланням на “Коломия сьогодні”.

“БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” – відомий український рок-гурт. Вони завоювали публіку своїм вмінням щиро ділитись власними почуттями. Перший виступ відбувся в Мукачево в 1999 році. З того часу гурт випустив чотири студійні альбоми: “Underground”, “#Дихаю тобою”, “5 хвилин” та “Буду з тобою!”.

“БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” – це довгий шлях до успіху. У 2016 році вони взяли участь у шоу “Х-фактор – 7” на СТБ. Зараз вони збирають повні зали по всій Україні.

Це один з альтернативних гуртів, який збирає мільйонні перегляди на YouTube. Кожен їх виступ є вибухом емоцій та енергії. Вони з перших акордів заводять публіку та тримають до кінця виступу.

Кліп “Моя країна” вийшов надзвичайно зворушливим. У ньому показано кадри з Майдану й бойових дій на Сході. Цей трек увійшов до альбому “Буду з тобою!” та звучить, як гімн любові, віри та сили у нашу Батьківщину. Він нагадує про тих, хто відстоював свободу ціною власного життя.

У кадрі (на 1 хв 41 с) – коломиянин Петро Бойчук.

На своїй сторінці у Facebook виконавці гурту зазначили, що ці дні є сумною історією всієї України і це надзвичайно висока плата за незалежність:

“Ми вшановуємо світлу пам’ять усіх, хто віддав життя за Україну і дякуємо тим, хто продовжує відстоювати нашу державність і наше майбутнє”.

Особливу вдячність вони висловлюють всьому колективу й операторам Військового телебачення за надані кадри.

Нагадуємо, що недавно гурт презентував своє відео на романтичну пісню “Зорі запалали”. Вона є нагадуванням, що життя є швидкоплинним та бурхливим. 

“Часто боротьба з його хвилями забирає всі сили. Ми забуваємо приїздити в гості, телефонувати, забуваємо просто сказати “люблю” своїм близьким. Давайте частіше згадувати, що є найголовнішим у житті. Не втрачайте власні зорі. Цінуйте та бережіть їх”, – зазначили виконавці.

Вони також записали саундтрек “Воля” до кінострічки “Позивний Бандерас”. Це український детективний фільм на військову тематику. Він пронизаний розповідями воїнів АТО та є героїчним епосом українського народу. Пісня Андрій Кузьменка “Мовчати” підкорила багатьої кіноглядачів.

Comments

.,.,.,.