Вийшов перший трейлер історичного екшену Довбуш, який знімали в Карпатах: що нас чекає

 

Прем’єра Історичного екшену про Олексу Довбуша відбудеться 12 травня 2022 року. Про це повідомляє Kinomania Film Distribution. Більше на сайті frankivsk-trend.in.ua.

Нещодавно вийшов перший трейлер кінострічки «Довбуш», який покаже історичну боротьбу гуцулів на чолі з Олексою Довбушем проти польської шляхти.

Про фільм

Кінострічка «Довбуш» – це український історичний фільм режисера Олеся Саніна, в основі сюжету якого — життя найвідомішого з ватажків Олекси Довбуша. Стрічка є одним із найдорожчих українських фільмів — орієнтовний бюджет очікується понад 90 млн грн (державна частка — 65 млн грн).

Події стрічки розгортаються у першій половині XVIII ст. у Карпатських горах та розповідають про драму життя знаменитого лідера опришків Олекси Довбуша, його кохання та боротьбу, і тут навічно оселяється таїна його безсмертя. Ватага опришків під проводом двох братів, Івана та Олекси Довбушів, їхня невловимість і зухвалість стали надією для народу і пострахом для ворогів. Дороги братів розходяться, панство кидає всі зусилля на придушення волелюбних настроїв, якими охоплені Карпати. Смерть чи безсмертя переможуть у цьому двобої?

Роль Олекси Довбуша у стрічці виконує Сергій Стрельников (“Пристрасті за Чапаєм”, “Володимирська, 15”), кохану Довбуша – Марічку – Даша Плахтій (“Стрімголов”), в ролі Правиці – Ростислав Держипільський. Також головні ролі виконують Олексій Гнатковський та Олександр Мавріц.

Зйомки розпочалися у серпні 2018 року, але через карантинні обмеження процес знімання фільму переривався. Вже фінальне дознімання кінострічки розпочалося на початку червня 2021 року.

Натурні зйомки відбувалися у Карпатах, Тернопільській області та Києві. У фільмі можна побачити локації і з давніх замків та інших історичних об’єктів, які допомогли створити атмосферу епохи першої половини XVIII століття.

Коментарі

Автори кінострічки зазначають, що Олекса Довбуш – це великий український герой, який присвятив своє життя боротьбі за свободу нашого українського народу близько трьох століть тому. Історія боротьби та кохання, усе це переплітається у історичному екшені. Автори стрічки обіцяють уоживити історію про унікального Довбуша – справжнього володаря Чорногори.

Своїми думками поділився і режисер Олесь Санін, розповівши, що це історія про унікальну людину, яка буде боротися за свободу різними шляхами, навіть якщо це вартує життя. Також це історія і про наш народ, Батьківщину.

За словами Саніна, орієнтовний бюджет картини має скласти близько 90 млн грн. Також він зазначив, що телеканал “Україна” вже придбав права на показ фільму “Довбуш”, але оскільки за останні два роки змінюється ринок розповсюдження фільмів, відкрилося вікно можливостей показу фільмів і можлива його ширша версія для стрімінгових платформ. Зараз активно ведуться переговори між продюсерами. Готується і міжнародна версія фільму, перш за все, для Польщі і Канади.

Comments

.,.,.,.