За романом франківки Поліни Кулакової «Дівчина, яку ми вбили» знімуть фільм жахів

 

Медіагрупа Film.ua зніме фільм жахів за  сценарієм бестселера франківки Поліни Кулакової «Дівчина, яку ми вбили». Медіагрупа придбала права на екранізацію книги. Про це було повідомлено на фейсбук-сторінці Film.ua, пише frankivsk-trend.in.uа.

Авторка книги Поліна Кулакова народилася в Івано-Франківську. Її жанр у якому вона пише – трилер та детектив. Дебютний роман, який вийшов у 2014 році під назвою «Я пам‘ятатиму твоє обличчя» відразу захопив та привернув багато  читачів. Також і її другий роман «Корсо» полюбився читачам та отримав позитивні відгуки.

Роман «Дівчина, яку ми вбили» – її третя книга. Трегедія книги – це реальна історія, яка заснована на реальних подіях, почутої у дитинстві. Дія психологічного трилера розгортається в Івано-Франківську кінця 2000-х. Де дівчина підліток помирає через невдалий жарт своїх друзів, а згодом самі друзі опиняються у смертельній небезпеці.

За словами креативної продюсерки проєкту Олесі Лук‘яненко, після того як вона прочитала книгу Поліни Кулакової, то відразу зрозуміла, що це вже готовий сюжет до фільму, після чого написала Поліні за екранізацію книги.

Зараз триває робота над сценарієм фільму, який створює Ярослав Войцешек. Прем‘єра фільму очікується на 2023 рік.

Comments

.,.,.,.