В Івано-Франківську відбудеться презентація альбому найшвидшого піаніста у світі

 

Найшвидший піаніст у світі та композитор  з українським походженням – Любомир Мельник презентує свій новий альбом « Fallen Trees » 24 жовтня у Івано-Франківській обласній філармонії, пише frankivsk-trend.in.ua.

Любомир Мельник – канадський композитор та піаніст українського походження, якого визнано одним із самих швидких піаністів у світі. Він сильно вплинув на рух мінімалізму на початку 1970-х років. Піаніст відомий, як засновник “безперервної музики” та є найшвидшим піаністом на планеті, встановивши одразу два рекорди Гіннеса близько 30 років тому. У свої сімдесят Любомир є автором понад 100 творів, а його дискографія налічує понад 20 альбомів. За останні півроку піаніст зробив кілька турів та відіграв в близько 25-ти країнах Європи, а це – 100 концертів з яких 40 – в Україні.

Після творчої перерви, відомий піаніст та композитор повертається в Україну, але вже з новим альбомом  « Fallen Trees», який поєднує в собі дивовижні мелодії з сенсаційною інструментальною технікою, щоб кожен і слухачів мав унікальну можливість приєднатися до мистецьких експериментів піаніста та став частинкою процесу створення геніального, відчувши музичні невпинні вібрації.

Так як мало хто може повторити його твори та зіграти настільки швидко – Любомир виступає сам, демонструючи глядачам неймовірне та вражаюче володіння інструментом. Він говорить, що «безперервна музика – це голос фортепіано». На його думку, його особа манера гри розкриває всю красу інструмента. Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, роблячи це так легко та невимушено, що це надає його музиці надземного звучання. Грає він не відриваючи ноги від педалі, таким чином, створюючи безперервну звукову лінію із різною тривалістю. Також митець грає свої понад 20-хвилинні композиції заплющеними очима, пояснюючи це тим, що він бачить під час гри повну концентрацію та зв’язок із музикою. Мета Любомира – перенести слухача у нові сфери, адже бачити і чути один із його живих виступів – це відкриття нового безмежного досвіду.

Як зазначається, подія відбудеться 24 жовтня о 19:00 в Івано-Франківській обласній філармонії, квитки можна придбати у касі Драмтеатру або ж онлайн. 

Comments

.,.,.,.