Електронні квитки: які зручності матимуть школярі Івано-Франківська

В комунальному транспорті за наявності електронного квитка учні зможуть їздити безкоштовно.
Отримати такі карточки місцеві школярі мають до 1 червня. Для учнів освітніх закладів Івано-Франківська електронні квитки будуть іменними. Про це “Frankivsk.trend” повідомили в прес-службі міської ради.

Загалом діятиме п`ять електронних карток – іменна учнівська, студентська, загальна, пільгова та загальна неіменна. Вигляд та вид згаданих квитків затверджений виконавчим комітетом міськради.

Изображение удалено.

Слід також сказати, що пільговий електронний квиток у комунальному транспорті обласного центру замінить картку франківця.

Між собою картки відрізнятимуться і кольором. Так, учнівська – жовта, студентська – зелена, пільгова – фіолетова, а загальна – синя.

Для учнів шкіл Івано-Франківська створять окремий реєстр іменних електронних карток, які надаватимуть їм право на безкоштовний проїзд в тролейбусах. Наразі  департамент освіти та науки розробляє електронну базу даних, а опісля картки видаватимуть учням.

 До слова, передбачається,  що у майбутньому електронними картками можна буде скористатися і для оплати пільгового харчування учнів, а також їх доступу до бібліотек чи спортивних закладів міста. Про це розповів директор департаменту Ігор Максимчук.

Нагадаємо, вчора, 31 січня, в Івано-Франківську презентували пілотний проект безготівкового проїзду. А від сьогодні мешканці чи гості міста можуть розрахуватись за проїзд в комунальному  транспорті банківською карткою. Відповідними пристроями – валідаторами – будуть облаштовані всі входи в тролейбусах.

 

Comments

.,.,.,.