Фільм з франківськими акторами претендує на престижну нагороду

Цьогоріч, в Італії проведуть вже 78 Венеційський кінофестиваль. До його основної конкурсної програми увійшов фільм українського виробництва, у якому зіграли двоє акторів з Івано-Франківська. Про це інформує Суспільне.Карпати, пише frankivsk-trend.in.ua.

Про що фільм “Відблиск”

Фільм, який претендує на найвищу нагороду кінофестивалю “Золотий лев” отримав назву “Відблиск”. В ньому зіграв Роман Луцький та Надія Левченко. В основі сюжету – історія про лікаря, який був добровольцем на війні. Зараз він намагається адаптуватися до звичного, мирного життя. Його якраз і зіграв Луцький. Для того, щоб вжитися в роль актор налаштовував себе, спілкувався з людьми, які також пережили військові дії. У фільмі також знімався Андрій Римарчук, відомий всім за стрічкою “Атлантида”, який  також був на фронті.  Своїм досвідом він ділився і на знімальному майданчику. Передавати емоційний стан людини, яка пройшла війну – дуже нелегко. Щоб зйомки пройшли вдало потрібна була певна психологічна допомога. За сюжетом, головний герой має дочку-підлітка. З колишньою дружиною також підтримує зв’язок.  Її зіграла Надія Левченко. Акторам було комфортно працювати разом і вони намагалися підтримувати одне одного. Левченко також емоційно налаштовувалася до зйомок. За день до їх початку, вона старалася побути наодинці та не відволікатися. Режисер стрічки дуже ретельно підійшов до процесу зйомок, а акторам вдалося передати емоційний стан головних героїв. 

Варто додати, що Венеціанський кінофестиваль є найстарішим у світі. Він був започаткований ще у 1932 році. “Золотий лев” – найвища нагорода, яку можна отримати в рамках цього фестивалю. ЇЇ почали вручати в 1949 році. Вона вважається однією із найпрестижніших нагород, пов’язаних із сферою кіновиробництва. Номінація на цю нагороду – справжній успіх для української стрічки. 

Що відомо про франківських акторів

Роман Луцький народився у 1986 році, на Калущині. Після закінчення вступив до інституту мистецтв в Івано-Франківську. Вже з третього курсу хлопець почав думати про кар’єру актора. Розпочав із занять зі студентами-акторами. Вже весною 2006 року отримав свою першу роль. Він зіграв сантехніка у виставі “Шлюб по-італійськи”. У 2008 році Роман Луцький став актором франківського театру. З 2013 року розпочав свій шлях як актор кіно. Дуже вдалою стрічкою в кар’єрі Луцького стала “Сторожова застава” 2017 року. Там Роман зіграв одного із богатирів – Олешка. Фільм отримава схвальні відгуки від глядачів і приніс популярність молодому актору. 

Надія Левченко народилася в Івано-Франківську, у 1985 році. У Прикарпатському університеті отримала спеціальність “актор драми та кіно”. З 2008 року, як і Луцький,  розпочала працювати у франківському театрі. У 2010 році отримала премію за роль в трагікомедії “Дуже проста історія”. Яскравою роботою відзначилася над ролями у “Енеїді”, “Гамлеті” та “Занадто одружений таксист”.  На екранах побачити Левченко можна у серіалі “Черговий лікар”. Також, зіграла у серіалі “Добрий Ковальчук”. 

 

Comments

.,.,.,.