Прикарпатець став переможцем 11 сезону вокального шоу «Голос країни»

Вчора, двадцять п’ятого квітня, на телеканалі 1+1 показали довгоочікуваний суперфінал 11 сезону найпопулярнішого вокального шоу країни «Голос», пише «frankivsk-trend».

У фінал «Голосу» пройшли всього чотири учасники з команд зіркових тренерів: Юлія Тимочко з команди Тіни Кароль, Сергій Лазановський з команди Наді Дорофєєвої, Тьома Паучек з команди Монатіка і Сергій Нейчев з команди Олега Винника.

За підсумком голосування, переможцем одинадцятого сезону «Голосу країни» став прикарпатець Сергій Лазановський, який змагався в команді Наді Дорофєєвої. Молодий виконавець у завершальному раунді виконав пісню співака Calum Scott «You Are The Reason». З цією композицією Лазановський виступав на «сліпих прослуховуваннях», повідомляє «ТСН».

У 2021-му році супефінал вокального шоу «Голос країни» провели у три етапи. Після кожного етапу один учасник покидав шоу. Зокрема, у першому етапі проєкт покинув Сергій Нейчев, який змагався за перемогу в команді Олега Винника.

Наступним проєкт «Голос країни-11» покинув Тьома Паучек після того, як він виконав пісню «Ти ж мене підманула» разом зі своїм тренером.

У третій, завершальний етап фіналу пройшли двоє учасників – Юлія Тимочко і Сергій Лазановський. В цьому етапі вони виконали пісні, які співали на «сліпих прослуховуваннях», після чого було оголошено ім’я переможця.

Переможець одинадцятого сезону «Голос країни» Сергій Лазановський отримав у подарунок квартиру в одному з житлових кварталів у Києві, а також можливість виступити на найбільшому фестивалі Cхідної Європи Atlas Weekend

Comments

.,.,.,.