«Караоке на дивані»: юна прикарпатка перемогла у конкурсі від відомого українського шоумена

Юліана Якименко, яка проживає у селі Сопів Коломийського району Івано-Франківської області, взяла участь у музичному конкурсі «Караоке на дивані» та здобула перемогу. Ці музичні змагання проводить відомий український продюсер і шоумен Ігор Кондратюк в соціальній мережі Instagram, пише «frankivsk-trend» з посиланням на «НТК».

Юна прикарпатка заспівала свою авторську пісню, яку акомпанувала собі на бандурі. В результаті, дівчина здобула найбільшу кількість голосів від користувачів соціальної мережі та перемогла у цьому музичному конкурсі.

Юліану Якименко запросили до Києва, аби вона записала там свою пісню в професійній студії.

Одразу полюбила бандуру

15-річна Юля навчається в десятому класі сопівського ліцею та є ученицею нижньовербізької дитячої школи мистецтв, де вона вчиться гри на бандурі. Цей музичний інструмент сподобався дівчині одразу, як тільки вона вперше відвідала нижньовербізьку школу мистецтв.

«Я почула за дверима звук бандури. І мені дуже сподобався цей звук. Прийшовши до класу, я зрозуміла, що це саме мій інструмент», – пригадує Юля.

Дівчина також співає. Вона вже неодноразово брала участь в обласних та всеукраїнських конкурсах, на яких здобувала перемоги.

Не опускала рук і здобула перемогу

Юля Якименко зізналася, що в період карантину вона дуже скучила за змаганнями на музичних конкурсах, тому вирішила пошукати схожі конкурси онлайн. Вона і раніше надсилала свої відео шоумену Ігорю Кондратюку, де співала відомі пісні в супроводі бандури. Та тоді, на жаль, їй не дуже пощастило. Але дівчина не опускала рук і вирішила записати ще одне відео, де вона виконує свою авторську пісню. Юля також надіслала українському продюсеру це відео.

Музичне відео від Юліани Якименко здобуло велику кількість вподобань і вона перемогла у конкурсі «Караоке на дивані». Хоча сама дівчина зізнається, що перемога для неї була неочікувана та дуже приємна. Головне – вірити в себе та не здаватися, як про це розповіла 15-річна виконавиця.

Унікальний подарунок для Юлі

Юліана також отримала подарунок – можливість безкоштовно записати пісню в професійній студії у Києві. З композицією дівчина швидко визначилася. Вирішила – буде записувати свою авторську пісню «Відшукай себе». Сюди вона вклала глибокий зміст, який би хотіла донести до слухачів.

«Якщо ти дійсно хочеш себе якось представити, потрібно над цим працювати. Треба прикладати дуже багато праці, адже все вирішує талант», – говорить авторка пісні.

Викладачі пишаються перемогою дівчини

Викладачка нижньовербізької школи мистецтв Ганна Івасюк, яка навчає Юлю грати на бандурі, розповідає, що вона була приємно вражена перемогою своєї учениці. Каже, що Юля з посеред інших вирізняється своїми вокальними здібностями.

«Надзвичайно трудолюбива дитина, яка виконує ретельно усі завдання», – говорить Ганна.

А нещодавно Юліана Якименко здобула ще одну перемогу зі своєю авторською піснею на онлайн-конкурсі від популярного телешоу «Х-фактор».  

Comments