На Прикарпатті знімають українсько-італійський фільм за участі Ірми Вітовської

Фільм з цікавою та інтригуючою назвою «Коза Ностра» розпочали знімати у Карпатах. Назва фільму натякає на відомий італійський мафіозний клан, проте пов’язана з іменем головної героїні стрічки – Влади Кози. Подробиці далі на frankivsk-trend.

Проект створили та задумали ще у 2017 році, проте розпочати зйомки змогли тільки зараз. Над стрічкою працює українська компанія FILM.UA Group, яка є найбільшою інтегрованою групою компаній, що займаються фільмами та іншими телепроектами. Та тепер їхня співпраця з італійською незалежною компанією Pepito Produzioni має на меті створити цікавий продукт.

Якщо коротко розказати про сюжет нового фільму, то він показує стосунки домашньої робітниці Влади Кози та італійського мафіозі Фредо Лагана. Саме Влада, яку зіграє франківська актриса Ірма Вітовська, допоможе чоловікові повернути авторитет у клані та налагодити стосунки з власними дітьми. Автори стрічки через сюжет хочуть нагади глядачеві, що найголовніше – це сім’я та родина. Тому варто докладати максимум зусиль для того, щоб зберігати чисті та теплі стосунки між родичами, як би це не було важко.

Над новим фільмом будуть працювати імениті та відомі діячі. Продюсером проекту виступає Марія Грація Сакка та Катерина Вишневська. Головну роль зіграє відома франківка Ірма Вітовська, яка отримала вже не одну нагороду на різноманітних фестивалях та має звання Заслуженої артистки України. Режисером стрічки є Джованні Дота, який уже близько 50 раз був номінований на престижні міжнародні нагороди, та 22 рази вигравав на кінофестивалях.

Найцікавіше те, що до фінансування проекту державний бюджет України не має жодного відношення. Це цілком комерційний проект, який буде розвиватися без державної підтримки, лише за власні кошти авторів. Ідеєю проекту зацікавилися в Європі і такий прецедент поки що перший. Також українську акторку вперше взяли на головну роль у європейському проекті такого рівня.

Тож вже у 2021 році можна буде побачити на екранах кіно, яким чином змогли поєднати красу Карпат, український колорит та сицилійську спеку, українські та італійські традиції, та що з цього вийде.

Фото взято з сайту film.ua.

Comments