Приємна новина для музичних поціновувачів з вибагливим смаком: до Франківська з концертом їде гурт “Один в каное”

“Один в каное” – це музика, яка відмовилась від стереотипів сучасного музичного бачення та вміє знаходити свого слухача і збирає повні зали прихильників. Про деталі розповідають “Frankivsk.trend“.

Гурт утворився у 2010-му році у Львові. 27-го листопада того ж року відбувся їх перший сольний виступ. Музиканти представили свої перші пісні. З того часу гурт побував з сольними концертами у більшості великих міст України, виступив у Празі, Парижі, Кембриджі, Мінську, Москві та Гданську, взяв участь у багатьох фестивалях. Його назва має індійське коріння. Гурт активно бере участь в українських музичних фестивалях.

Сила гурту у простоті та мінімалізмі. Він присутній розпочинаючи від інструментального діапазону і до виконання композицій. Тексти не залишають місця байдужості, бо вони сповнені глибокого змісту та чутливого звучання. Музика створена для вибагливого слухача, який вміє цінувати справжність у всьому. Гурт займає перші сходинки у музичних хіт-парадах, а їх пісні обирають учасники різноманітних шоу. Музикою насолоджувались справжні поціновувачі у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Молдові та Польщі. “Один в Каное” – це перший в історії України гурт, який виступив у Кембриджському університеті у Британії.

Це тріо зі Львова, яке створило музичну присвяту українським митцям 1960-х, які чинили опір радянському режиму та мали високі національні і духовні цінності.

В наш час важливо вивчати історію не лише у рамках шкільної програми. Ми маємо цінувати музику, яка розкриває глибинний зміст цієї історії. Ми маємо знати наш генетичний код і людей, які вміли протистояти й протидіяти тодішній владі. Вбивства, тюрми, лікування здорових людей у психічних лікарнях – це не весь перелік того, що розпинало наш народ. Нам бракує музики, яка б вчила нас не боятись і не маскувати правду, щоб вона виглядала безпечною. Дякуємо “Один в каное” за подарований шанс, – діляться своїми думками поціновувачі творчості “Один в каное”

У Івано-Франківську очікуйте великий сольний концерт. Дійство відбудеться 29 березня о 19:00 у стінах Філармонії (вулиця Леся Курбаса №3), – повідомляється на офіційній сторінці гурту у Facebook

Любіть українське та виховуйте гарний смак. Ми повинні цінувати власну літературу, вишивку та музику. Їх гасло – це сила в простоті. А справжня вишуканість не потребує більшого. Шанувальників чарують їх пісні, а серед них: “Човен”, “Небо”, “Слухай дощі”, “Про білизну”, “Пообіцяй мені”, “Янголи.Антени” та інші.

Comments

.,.,.,.