Як дев'ятирічний прикарпатець з вадами слуху робить чоловічі стрижки в одному із салонів

У місті Коломия, що в Івано-Франківській області, чоловічі стрижки у одному салоні робить дев’ятирічний хлопчик, у якого є вади слуху. Про те, як маленький прикарпатець освоює перукарську справу в коломийському салоні розповіли у сюжеті на каналі телерадіокомпанії «НТК», як передає «frankivsk-trend».

Зараз дев’ятирічний Женя навчається перукарського мистецтва під наглядом директора салону Андрія Грабчука. Керівник закладу вражений тим, як хлопчик захоплюється перукарською справою. До того ж, Андрій Грабчук переконаний, що у Жені справжній талант і його чекає велике майбутнє у цій сфері.

Щоправда, маленький перукар має вади слуху, які значно вплинули на його мовлення. Пані Іванка, мама Жені, допомагає хлопчику відновити мовлення. Для цього вона щодня займається з хлопчиком, аби він навчився правильно вимовляти слова і звуки. На жаль, хвороба не виліковна. Допомогти повернути слух можуть тільки слухові апарати або спеціальні процесори. Мама хлопчика розповіла, що без спеціальних імплантів дитина нічого не чує.

Проте вада слуху не заважає Жені розвиватися й у інших напрямках. Адже хлопчик також має музичні здібності. Він навчався у музичній школі та грає на сопілці.

Та хист до перукарської справи проявився у Жені ще у дворічному віці. Проявляти свої перукарські здібності він почав, коли бавився ляльками, а пізніше навіть підстриг свою старшу сестру.

Відомий майстер-перукар та власник перукарського салону в Коломиї, Андрій Грабчук після того, як дізнався про хлопчикове захоплення перукарською справою, вирішив провести для нього екскурсію салоном. Директор салону одразу помітив перукарські задатки хлопчика і тому ще раз запросив хлопчика до свого салону. І на другому занятті Жені вдалося підстригти свого хресного батька.

Окрім того, щоб навчати хлопчика перукарського мистецтва, Андрій Грабчук вирішив мотивувати хлопчика аби той також регулярно тренував мовлення. Таким чином, відомий перукар домовився, що виділятиме для хлопчика час для того, щоб регулярно навчати його перукарської справи.

Коментарі