Франко у тренді або як франківець одягнув відомих постатей України

Від тепер такі постаті, як Іван Франко, Степан Бандера, Григорій Сковорода, Богдан Хмельницький та Леся Українка предстали перед українцями у стильному одязі і в наймодніших образах. І все завдяки одному митцю з Івано-Франківська. Як до хлопця прийшла ідея: одягнути у сучасний модний одяг відомих українських діячів? І яким успіхом увінчались його роботи? Про це детальніше розповість frankivsk-trend.in

Нещодавно на одній із сторінок соціальної мережі Facebook «Український контент» почали з’являтися яскраві світлини, які одразу привернули увагу багатьох українців. На цих світлинах зображені відомі українські постаті, письменники, музиканти та політичні діячі. Але усі вони були одягнені у незвичний для них одяг. Варто зазначити, що такий одяг не був поширеним серед людей тих епох і років, коли жили ці українські діячі. Скоріш за все, зараз цей одяг найбільш поширений серед нас. Можна тільки уявити собі Івана Франка у модних кросівках та в светрі з сучасною сумкою і годинником на руці. Або Степан Бандера взутий у челсі та в штанах стилю карго. Тут і Григорій Сковорода в пальті-тренчі. Леся Українка взагалі осучаснилася до невпізнання. А Михайло Грушевський вдягнув стильні жовті кеди! Усе це стало реальним, хоча нам і не віриться.

Житель івано-Франківська, Назар Дубів і є автором таких цікавих, сучасних світлин. Він зізнається, що потратив на роботу над світлинами декілька днів. І це не надаремно! Адже, як тільки в мережі з’явилася перша робота Назара, вона охопила майже дві тисячі поширень. Люди почали активно обговорювати нові образи українських митців, діячів у коментарях. І більшість вигуків – позитивна реакція українців на таку інновацію в стилі.

Назар Дубів не збирається зупинятися. Після отриманого успіху, він отримав багато замовлень. Тепер українці хочуть побачити ще й Івана Мазепу, Павла Скоропадського, Симона Петлюру, княгиню Ольгу, короля Данила, Ярослава Мудрого та Марка Вовчка – у нових стильних образах. Тому, автор має над чим ще працювати.

Comments

.,.,.,.