Казка для дорослих та дітей: У Франківську відбулась презентація книжки «Диво на Різдво»

У четвер,13 грудня, у Книгарні «Є» відбулась презентація дитячої книги «Диво на Різдво». Серед присутніх були й автори – Дара Корній, Ольга Деркачова та Анастасія Нікуліна. Далі розповідатимуть “Франківські тренди”.

Пані Ольга Деркачова запевнила присутніх, що це оповідки, які не залишать байдужими дорослих та дітей. Оскільки кожен з авторів написав про своє бачення того самого дива, яке чекає дітвора.

“Розповідати казки ніби й просто, ніби може кожен. Але писати казку про Різдво для книги, коли ти автор дорослої літератури чи поет – зовсім інше. Так, вчора ми говорили про національні казки, про казки, які ховають в собі глибокі істини”, – повідомила Анастасія Нікуліна.

У збірці присутній різдвяний дух, відчувається магія свята. Книга складається з десяти оповідок, що стають провідниками у світ, сповнений добра та любові. Стане незабутнім подарунком малечі, від трьох років, до свята Миколая. Кожна зі сторінок чудово проілюстрована.

Присутні мали змогу поспілкуватись з авторками та модератором дійства, отримати автографи та особисті побажання. Приємною несподіванкою стала листівка, яка схована серед сторінок.

«Мені ця казка чомусь нагадала «Викрадачів снігу» – саме  з цієї історії в мене почалось знайомство з творчістю Анастасії Нікуліни», – зазначила на своїй сторінці у Фейсбуці Білка Людмила.

Модератором дійства стала Анна Хома, яка є психологом за спеціальністю та вважає, що кожен з авторів написав про власне та підсвідоме бачення Різдва та поділилась своїми приємними переживаннями щодо свят.

Серед присутніх було багато дітей. Вже сьогодні книгу презентуватимуть у Тернополі.

Comments

.,.,.,.