День караоке на “стометрівці”

В нашому місті “стометрівка” вже давно виконує роль своєрідної філармонії під відкритим небом. Тут можна почути різні музичні стилі, від поп-музики та народних мотивів до рок-музики та класики. Тож не дивно, що місцем проведення конкурсу “Караоке на сотці” обрали саме “стометрівку”, повідомляє frankivsk-trend.in.ua.

Захід пройшов 9 жовтня на вул. Незалежності, 10, де розташовується Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки. Він мав на меті привернути увагу та показати, наскільки в нас перспективна і талановита молодь.

Захід організовував факультет туризму Івано-Франківського Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Як і в “Караоке на майдані”, на початку пролунала відбіркова пісня, під яку вибрали п’ять конкурсантів, які мали змагатися в наступному турі.  Відбірковою піснею стала “Червона рута” Володимира Івасюка та композиція “Плакала” бенду “KAZKA”. Також лунали хіти гурту “Скрябін”, та того ж самого Володимира Івасюка, що показує, наскільки позитивно молоде покоління ставиться до української музики.

З п’яти конкурсантів у фінал пройшли двоє. Усі конкурсанти отримали дипломи та заохочувальні солодкі подарунки. Але найголовніше, що вони отримали, – це безцінний досвід участі, хоч і в аматорському конкурсі, та з найсуворішим та справедливим журі. Адже всім добре відомо, що найсправедливіший суддя – глядачі, які, не оплачуючи квитків оцінювали конкурсантів з позиції своїх власних відчуттів. 

Всі активні учасники дійства також отримали солодкі подарунки. Для маленьких діток не обійшлося без позитиву, їх веселили аніматори в костюмах тваринок. 

Організатори свята, якими були студенти, отримали неоціненний практичний досвід, яким вони в подальшому користуватимуться для втілення в життя свої власних проєктів.

Comments

.,.,.,.