Фільм “Джокер” став найкращою кіноадаптацією коміксу в історії

Завтра на екрани кінотеатрів виходить американський триллер “Джокер” режисера Тодда Філліпса. Головну роль виконав Хоакін Фенікс, повідомляє frankivsk-trend.in.ua.

Останнім часом компанія Warner Brothers випускає досить похмурі фільми з позначкою R. Згадати лише кіноадаптацію роману жахів Стівена Кінга – фільм “Воно”. Не став винятком й фільм “Джокер”. Похмура атмосфера відчувається протягом всього фільму. Фільм тримає в напрузі до самого кінця.

Герой Хоакіна Фенікса не може себе реалізувати в професії коміка. Проживаючи в Готемі та спостерігаючи, як суспільство прогнило зсередини і все котиться в “тар-тарари”, в тому числі і його кар’єра, комік намагається знайти своє призначення. Всі ці події приводять до того, що Джокер стає божевільним і починає вбивати. Як відомо з коміксів, в подальшому він очолює злочинний світ Готему.
Фільм “Джокер” був показаний на Венеціанському фестивалі. Він був удостоєний шквалу оплесків та головного призу – Золотого Лева.

Однак не всі позитивно зустріли новину про те, що фільм виходить в прокат. Особливо це стосується родичів жертв масової стрілянини в місті Аврора штату Колорадо. Вони побоюються, що жахливий інцидент повториться. Ця трагедія трапилася в 2012 році під час нічного показу фільму “Бетмен: Відродження легенди” режисера Крістофера Нолана. До зали увірвався незнайомий чоловік зі зброєю. Волосся у нього було помаранчевого кольору. В результаті інциденту дванадцять людей загинули, а сімдесят отримали поранення. При затримані чоловік викрикував, що його звуть Джокер. Як відомо з коміксів DC, Джокер є одвічним суперником Бетмена. З цього приводу Сполучені штати Америки мобілізували регулярну армію для боротьби з правопорушниками, якщо такі будуть. В кінотеатрі міста Аврора в пам’ять про загиблих фільм показувати не будуть.

Comments

.,.,.,.