Відома франківчанка виборола особливу нагороду

Кожен прикарпатець однозначно знає таку популярну співачку, як Тіна Кароль, що виросла саме на Прикарпатті. Всіх досягнень Тіни важко й зрахувати, адже вона має блискучу музичну кар’єру, також виступає продюсером і навіть спробувала себе в зйомках фільму. Все за що береться Тіна, з її слів робиться з любов’ю, і саме тому має такий успіх. З року в рік Тіна Кароль ставала співачкою року за підсумками найпрестижнішої в Україні музичної премії “М1 Music Awards”. А цього річ отримала ще більш особливу винагороду, повідомляє frankivsk-trend .

1 грудня в Палаці Спорту у Києві відбулася головна музична премія України “M1 Music Awards. 4 Seasons». За нагороди змагалися найкращі артисти України, серед котрих звичайно і Тіна Кароль, що між іншим була й цьогорічним музичним продюсером премії.

Щодо нагород, то Тіна отримала перемогу у номінації «За внесок у розвиток національної музичної індустрії».

“Щаслива отримати нагороду “За внесок у розвиток національної музичної індустрії” від М1, що не тільки почесно, але й дуже відповідально. Я вдячна каналу, всім колегам, своїй команді, ми творимо музичну історію разом!” – написала Тіна на своїй сторінці у Інстаграм.

До слова, виступ Тіни був неймовірним і продуманим до дрібниць, а техніку для створення різноманітних спецефектів було привезено аж із США, і вона чи не єдина у своєму екземплярі.

Все було під загрозою зриву після введення військового стану, але хлопці, що мали привезти техніку нічого не злякалися і приїхали вчасно. Це теж прокоментувала сама Тіна, додавши що проридала багато часу, коли дізналася, що військовий стан таки ввели.

Проте як і завжди, виступ Тіни пройшов на висоті, і ніким не залишився непоміченим, адже коли мова йде про справжній талант і народну улюбленицю, то по іншому й неможливо.

Comments

.,.,.,.