На сцені Івано-Франківського драмтеатру покажуть останню виставу сезону

Цього року,  Івано-Франківський обласний драматичний театр,  дивував глядачів різними новинками та п’єсами, а саме 28-29 червня відбудеться прем’єра останньої вистави в цьому сезоні, трагікомедії – “Продавець дощу”, пише frankivsk-trend 

Вона є доробком американського драматурга Річарда Неша. Книгу видано в 1954 році, тоді ж і відбулася прем’єра в Нью-Йорку, а згодом її переклали на сорок мов, також є один цікавий факт, в юності Річард заробляв собі на життя беручи участь у боксерських поєдинках,  однак в історію увійшов як автор найкращої американської драми. Помер в 2000 році.

Директор драмтеатру Ростислав Держипільський, зазначи, що п’єса справді унікальна і точно не залишить байдужого жодного глядача. До того, ж акторський склад зібраний із справжніх геніїв драматургії. 

Изображение удалено.

Щодо вистави, то вона особлива тим, що там немає жодного негативного героя. Дощ – це вода, щось таке чисте. Люди часто втрачають цю свою чистоту. Ми надаємо великого значення матеріальним і соціальним благам, але забуваємо, що внутрішній стрижень в життєвій історії кожного з нас відіграє ключову роль.

Comments

.,.,.,.